Yerli Analist 4 Altcoin İçin Konuştu, Keskin Hareketler Olabilir

Yerli Analist 4 Altcoin İçin Konuştu, Keskin Hareketler Olabilir

Bitcoin (BTC) fiyatları tekrar 60.000 $ seviyesine ulaştığında, hızlandırılmış hareketleri için birden fazla altcoin öne çıkıyor.

Yerli Analist 4 Altcoin İçin Konuştu

Kripto para birimi değerlendirme videosunu paylaşan yerel analist Selcoin, keskin hareketlerle ilgi odağı olan dört altcoin açıkladı.

Analistler, Cardano (ADA), Avex (AVAX), QTUM ve Şili’yi (CHZ) Bitcoin dışında dört önemli altcoin olarak değerlendirdi.

Cardano, şu anda bir boğa piyasası düşündüğünü ve Selcoin şamdan grafiğinde gösterilen çift zirveye odaklandığını söyledi. Direniş aşılamazsa çift, zirvenin düşmüş olabileceği konusunda uyardı.

Analistler, ADA fiyatı 4 saatlik grafikte iki kez 1,23 doların altına düştüğünde düşüş sinyalinin görüneceğini ve bunun yükseliş olacağını söyledi. Doların görünümü bitti.

Analistler ayrıca altcoin’in Bitcoin’e karşı yavaşça yükseldiğini ve güçlü ticaret hacimlerinin AVAX fiyatlarının olumlu bir işareti olduğunu belirtiyor.

İlk yükseliş hedefinin 43 dolar olduğunu söyledi ve Cellcoin’in bu seviyenin üzerinde bir kar elde edebileceğini öne sürdü.

Bulls, AVAX’ın fiyatı yükseldikçe ve yaklaştıkça, bu sefer önemli ölçüde artarak 60 $ ‘a çıkacağını vurguladı.

Analistler, fiyatların 28 ila 30 dolar arasında değiştiğini ve AVAX destek seviyesini 37,82 dolardan 32 dolara ayarlamanın satın alma işlemlerini artıracağını söylüyor. Riskten kaçınmak için bu yeri düşünmelisiniz.

Cellcoin, Qtum para biriminin 6,37 dolar destek seviyesine sahip olduğunu vurguladı ve bu seviyenin altına düşmediği sürece “sorunsuz gideceğini” söyledi.

Kripto para birimlerinin çok değişken olduğunu ve işlem hacmi arttıkça “yüzde 50 ile 100 arasında hareket ettiğini” de sözlerine ekledi.

Uzmanlar başlangıçtaki yükseliş hedefini 7,4 dolar olarak belirlediler ve “Bu direncin üzerinde bir kapanış fiyatı elde edilirse yükselebilir” dediler.

Cell Coin, Şili’nin (CHZ) 0,61 $ ‘lık bir fiyat artışını destekleyeceğini ve aşımlara karşı direncin kısa vadede 0,70 $ olarak hesaplanacağını açıkladı.

YORUMLAR YAZ