En İyi Defi Jetonları ve Yeni Altcoinler

En İyi Defi Jetonları ve Yeni Altcoinler

Diğer birçok borsa gibi Coinbase, son birkaç aydır merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklandı.

Diğer birçok borsa gibi Coinbase, son birkaç aydır merkezi olmayan finansa (DeFi) odaklandı. Uniswap gibi merkezi olmayan borsaların yükselişi, merkezi borsaların pazar payını yok etmeye başlıyor. Bu yüzden sık sık böyle bir prosedürle karşılaşıldı.

Coinbase, Compound ve Uniswap gibi kripto para birimleri listeleniyor ancak bu alanda pek çok kişi tarafından hiçbir çekirdek proje tercih edilmiyor. Bu nedenle, merkezi bir borsa kullanmak isteyen kullanıcılar ve yatırımcılar, şirketten DeFi Tokens Aave (AAVE) ve Synthetix Network Token’ı (SNX) listelemesini istedi. Dün bu durum nihayet gerçekleşti. Bu tokenler bugün saat 20: 00’de tanınmış TSI borsasında satışa sunulacak.

Coinbase, En İyi DeFi Jetonların Listeleri

Coinbase bu öğleden sonra DeFi Coin AAVE, Bancor (BNT) ve SNX “Pro” platformlarında destek sağlayacağını duyurdu.

“Bu zamanlar an itibariyle, ticaretin fazlasıyla kullanılmış olduğu bölgelerde AAVE, BNT ve SNX sistemlerinden gelen havaleler olmaktadır. Likidite koşulları karşılandığı zaman, ticaret 15 Aralık tarihinde başlayacak.”

Bu haberi dinleyerek daha çok para kazandım. AAVE 87 dolara yükselirken, SNX% 13 yükseldi. İki De Fi kripto para birimi, piyasa değeri açısından en iyi 40 kripto para birimini geçici olarak geride bıraktı.

BNT de yükseliyor. BNT, son 24 saatte % 30 arttı ve bu son rallide piyasa değerine göre ilk 100 kripto varlığından biri olmaktadır.

YORUMLAR YAZ