Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır 2021

Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır 2021

Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır

Merhaba arkadaşlar, bu aralar en sık duyduğumuz cümlelerden biri yeni coin yeni token aldım 30x kar yaptı listelenir listelenmez 50 x kar yaptı .Sizin kafanızdaki soru iyide Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır ? ben bu coinleri listelenmeden ön satıştan nasıl alabilirim .

Öncelikle her yeni çıkan 2x 100x kar yapmayabilir alt yapısını desteklerini ve hangi block zincirde olduğu gibi araştırmalarınızı yapın.

Yeni Çıkacak Coinlerin Kuralları

Yeni çıkacak coinlerin hepsinin kendine özel bir kuralı vardır bazı yeni çıkan ön satış coinlerini 1 ay bazılarını 3 ay satamazsınız , bazı yeni coinler max 10 dolar aldırır başka bir ön satış coini 100dolar.Tüm yeni çıkacak coinleri kesin alabilirsiniz diye bir kural yok size verilmeye bilir.

Ico nedir

ICO(Initial Coin Offerings), piyasaya yeni çıkacak coinler tokenler için şirketlerin sermaye toplayabilmesi için halka arz ettikleri bir ürün, hizmet vb. bir değerdir. Şirket para toplayabilmek için yatırımlara proje hakkında bilgi vermek amacıyla bir web sitesi açarak whitepaper denilen işleyiş planı sunar. Düzenlenen ICO, genel olarak projeye ait bir token satışı olarak başlatılmaktadır.

Yeni Çıkacak Coinleri Nasıl Nereden Alırız

Yeni çıkan coin veya token çıkmadan önce bunların nerelerde listeleneceğini ve ne zaman ön satışa çıkacağını bilmeniz lazım. Bunun için de icodrops.com sitesini takip edebilirsiniz. Siteye herhangi bir üyelik gerekmiyor sadece hangi ICO, token ne zaman nerede satışa çıkacak gibi bilgileri takip edebilirsiniz. Sitenin üst menüsünde “Upcoing ICO” menüsüne girip yaklaşan ICO’ları görebilirsiniz.

yeni cikan coinler nasil alinir 2222

Yukarıdaki ön satışa çıkacak olan TOKEN listesini görebilirsiniz. Herhangi birine tıklayıp projesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler arasında ne zaman satışa çıkacağı, nerede satılacağı, toplam kaç adet olduğu, kaç adetin satılacağı, adet fiyatını, en az ve en fazla alım miktarı gibi daha bir çok ayrıntıyı öğrenebilirsiniz.

İlgilendiğiniz TOKEN’ın detay sayfasına girdiğinizde nereden ön satışa çıkacağı yazmaktadır. Mesela NFTrade üzerine tıkladığımızda sitesine yönlendiriyor siteye üyelik sağlayıp alım yapabilirsiniz.

Yeni Çıkacak Coin Tokenler Nerelerde Satılır

Genellikle yeni çıkacak tokenler kendi sitelerinden yönlendirme bilgilendirme yapıyorlar yani yapmanız gereken icodrops.com burayı takip etmek beğendiğiniz tokenin bilgilerini inceleyip başvurmak.Bu yeni çıkacak token coinler ağırlıklı olarak Coinmarketcap.com coinlist.co ve  pancakeswap.com sitelerinde satışa çıkar bu sitelere şimdiden onaylı üye olunuz.

Sorularınız olursa yoruma yazabilirsiniz.

*Kripto yatırımlarınız için Gelecek vadeden altcoinler konumuza mutlaka göz atın.

YORUMLAR YAZ