Waves Coin Geleceği

Waves Coin Geleceği

Waves Coin Geleceği

Waves Coin Geleceği yazımızda zaman zaman hızlı sert ataklarını gördüğümüz waves coin hakkında kapsamlı bilgiler bulacaksınız.Waves coin tanımı gelecek tahminleri hedef tahminleri ve geniş analizi yazımızda.Şimdi waves coin nedir buradan başlayalım;Waves blok zinciri, kullanıcıların özel kripto jetonları oluşturmasını ve başlatmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Waves, kapsamlı akıllı sözleşme programlamasına gerek kalmadan kripto jetonlarının oluşturulmasına ve ticaretine izin verir. Bunun yerine belirteçler, Waves blok zincirindeki kullanıcı hesaplarında çalışan komut dosyaları aracılığıyla oluşturulabilir ve yönetilebilir.Resmi sitesi

Waves Coinin asıl amacı diğer market coinleri gibi yeni bir bitcoin alternatifi olmak değil proje oluşturmak isteyen kişi yada kuruluşların fon yada yardım toplamaları için oluşturulan bir platform’dur. Bir çok ICO projesinde waves coin kullanılmıştır.Farklı bir kulvarı var geleceği konusunda yatırım alabilir.

Waves Coin Geleceği 2022-2023-2025

Waves coin geleceği konusunda diğer coinlerden farklı bir kulvara sahip olduğunu söylemiştik.Bu coin fiyatını katlayabilirde listelerden silinebilirde.Yapılan işlemlerinizi teknik temele analize göre hesaplayın stopsuz işlem açmayın lütfen.Senelere göre tahminlerimiz;

Waves Coin Geleceği 2022

2022 yılına önce düşüşle sonra savaş haberi ile tekrar düşüşle başlayan waves bugün itibariyle güzel toparlandı.Bizim en düşük beklentimiz 7,60$ en yüksek ise 34,90$ beklentimiz mevcuttur.

Waves Coin Geleceği 2023

Waves Coin 2023 yılında en düşük 18$ en yüksek ise 42$ hatta 50$ beklentimiz mevcuttur.

Waves Coin Geleceği 2025

2025 yılından 50$ beklentimiz mevcuttur kolay hedef diyebiliriz 70$ üzeri beklenti dahilinde en düşük ise 18$ hala geçerlidir en alt destek olarak.

Waves Coin Analiz

waves coin gelecegi analiz

Waves Coin Geleceği

Waves coin grafiğine baktığımızda 7.60$ ile 18$ arasında orta bant var buraya dikkat edin şuan bu bantı kırdı ama her an geri dönebilir.Grafikte görmeniz gereken hangi bant aralığında olduğudur.Bir üstünde 18$ ve 34$ aralığındaki üst bant var bu bantta kalıcı olabilirse 18-20$ arası işleme girilebilir tabi %3-4 stoplu şekilde.Eğer orta banda tekrar düşerse acele etmeyin alım yeri 8-9$ aralığıdır.

Hangi noktadan satılır, Hedefler

  1. Eğer 18-19$ gibi alım yaptıysanız 33$da en az %50 satın kar alın (mutlaka kar alın).Bir üst hedef ise tepe noktası 42$ hemen gelmeyebilir bu yüzden bir alt dirençte mutlaka kar alın.
  2. Eğer 8-9$ gibi alım yaptıysanız 18$da mutlaka kar alın  yine %50 gibi bir üst hedef bu sefer 33$ buraya geldiğinizde toplam sermayenizin %80 gibi rakamını satabilirsiniz.Artık işleminiz amacına ulaşmıştır.Buradan gelen sermaye ile düşüşte coinleri takip edin destekten alım yapın .

yatırım tavsiyesi değildir…

YORUMLAR YAZ