Uzmanlar Tarafından 2021 Yılında Yatırım Yapılması Tavsiye Edilen Kripto Paralar

Uzmanlar Tarafından 2021 Yılında Yatırım Yapılması Tavsiye Edilen Kripto Paralar

Kazandıran Kripto Paralar Hangileridir? Kripto Paralar Arasından  Hangileri Tercih Edilmeli?

Kripto adı verilen para, yatırım sonucunda kazanç sağlaması nedeniyle birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Sektörde birden fazla kripto para bulunduğu için haliyle hangi kripto paranın daha iyi olduğu, hangisine yatırım yapılması gerektiği gibi sorular oluştu.

Yeni yılda BTC’den sonra Binance Coin, DOT gibi coinlerin de sahip olduğu yatırımcılarına sunacağı kazançlar bilgili kişiler tarafından belirlendi.

Uzmanlar Tarafından 2021 Yılında Yatırım Yapılması Tavsiye Edilen Kripto Paralar

Var olan kripto paralar hakkında birçok çeşitte bilgi ve tahminler burada yer almaktadır. Burada aynı zamanda uzman kişilerce neden bu paralara yatırım yapmaları önerildiği gibi maddeler de yer almaktadır.

Kısaltılmış adıyla BTC, diğer adıyla Bitcoin: En çok bilinen kripto paralar arasında yer alan bitcoin, hızlı düşüş ve hızlı yükseliş göstermesi ile halk arasında konuşulsa da, bu yılda analistler tarafından yatırım yapılması tavsiye edilen para birimidir.

kripto para

BNB, diğer adıyla Binance: Kriptoparalar piyasasında, birimler listesindeki sıralamada yer değiştireceği ve bununla kalmayıp değerinde de artış olacağı düşünülen para birimidir. Bu para birimi için analistlerce 2023 yılında 290 doların üstünde bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor.

DOT (Polkadot): Analistlerce sürpriz bir şekilde değer kazanacağı beklenilen bir para türüdür. Yatırıma uygundur. Bazı kriptoparaların yerlerini koruyacağı fakat LINK ve DOT tarzında altcoinlerin yükselerek değer görmeleri dile getirildi.

ETH (Ethereum): Bu kriptopara en güçlü olanlar arasındadır. Analistler tarafından alıma uygun görülmüştür.

LINK (Chainlink): Kazanacağı değer ile yatırımcı kişilerin kar elde edeceği düşünülen para birimlerinden biri de LINK olmuştur.

Bir diğer para birimi ESOS: Bu kriptopara beklenmedik şekilde para birimleri arasına girmeyi başardı.

LTC (Litecoin): Bu para biriminin analizleri başarılı uzmanlarca yapılmıştır.

BHC (Bitcoin Cash): Kayda değer kar etmek için seçilecek doğru bir para birimidir.

DOGE (Dogecoin): Son olarak bu para birimi de alınıp yatırım yapılabilecekler arasındadır.

Kısaca; bu yıl yüz güldürecek bir kriptopara zamanı olabilir. Genel olarak bu listedeki paraların beklentilerin çok fazla yüksek olduğu söylenebilir.

YORUMLAR YAZ