• BITCOIN/TL
  287349,719
  % -2,86
 • ETHEREUM/TL
  16137.41
  % -5,93
 • BINANCE COIN/TL
  2505.01
  % -5,85
 • BITCOIN CASH/TL
  4065.28,237
  % -4,76
 • LITECOIN/TL
  1127.5
  % -3,48
 • COSMOS/TL
  82.27
  % -6,47
 • CARDANO/TL
  11.21
  % -5,09
 • TETHER/TL
  8.69
  % 0,00

Usta Analiste Göre Milyoner Yapacak 3 Altcoin

Usta Analiste Göre Milyoner Yapacak 3 Altcoin

Kripto etkileyicisi ve deneyimli bir analist olan Ben Armstrong, üç değiştirilebilir olmayan token (NFT) altcoin projesi duyurdu. Bu durum yükseliş döngüsündeki yatırımcıları zenginleştirebilir, dedi.

Usta Analiste Göre Milyoner Kişilere Döndürecek 3 Altcoin

Sektörde “BitBoy” olarak da bilinen analist Ben Armstrong, yeni bir videoda ilk altcoin projesinin spor takımı taraftar tokenlerine odaklanan bir NFT platformu olan Chiliz (CHZ) olduğunu söyledi.

Ben Armstrong’a Göre 2. Sırada ECOMI (OMI) Var

ECOMI (OMI) , analist listesinde ikinci sırada yer almaktadır. Ben Armstrong, daha önce hiç bir projeye yatırım yapmadığı için çok pişman olduğunu söylüyor. ECOMI’nin dijital koleksiyon satan VeVe adlı aktif bir uygulaması zaten vardır. VeVe’nin Batman, Superman ve Wonder Woman gibi çizgi roman dizilerinin yanı sıra NFL ve Major League Baseball (MLB) gibi spor liglerine bağlı olduğu bildirildi.

Ethernity 40X Yapabilir

Ben Armstrong’un “bir numaralı NFT seçeneği” olarak adlandırdığı kripto para birimi Ethernity… Ethernity, hevesli sanatçılar için sınırlı sayıda ticaret kartına sahip, simge tarafından doğrulanmış bir platformdur. Kullanıcılar tek bir tıklama ile kart alıp satmak için Uniswap’i de kullanabilirler.
Ben Armstrong bu konudaki yorumuna şunları ekledi; Bence bu hem uzun vadede hem de kısa vadede potansiyeli yüksek bir proje, yani yatırım yapacağız. Ethernity altcoini geçen hafta başladı ve son birkaç gün içinde zaten düzeltildi. Bu nedenle, kısa vade durumunda zaten iyi bir giriş noktasıdır.

Uzman analist Ben Armstrong, Philadelphia 76 ers’ın sahibi Michael Rubin, kaykay efsanesi Tony Hawk ve futbol yıldızları Paolo Maldini ve Christian Vieri dahil Ethernity ile çalışmaktan bahsediyor. Analist kişiler, Ethernity kripto paranın bir başka büyük NFT pazarı olan Terra Virtua (TVK) ortaklığından etkilendiğini vurguluyor.