Şaşırtıcı Tahmin: Bu Unutulmuş Altcoin Olağanüstü Bir Yükselişe Tanık Olacak!

Şaşırtıcı Tahmin: Bu Unutulmuş Altcoin Olağanüstü Bir Yükselişe Tanık Olacak!

Şaşırtıcı Tahmin: Bu Unutulmuş Altcoin Olağanüstü Bir Yükselişe Tanık Olacak!

Başarılı bir kripto tüccarı ve kripto analisti olan Elliott Wayneman, radar sistemindeki altcoin projesinin çok fazla likidite çekmeye çalıştığını söylüyor. Kripto piyasası tüm hızıyla devam ederken, kripto etkileyicisi ve deneyimli tüccar Elliott Wayneman önemli tahminlerde bulunuyor. Elliott Wayneman, patlamaya hazır olduğunu söylediği iki altcoin projesini yakından izliyor.

Elliott Wayneman: Bu Altcoin Projesi Muazzam Miktarda Likidite Çekiyor!

Yeni bir videoda, deneyimli analist Elliott Wayneman, Merkezi Olmayan Tasarruf Protokolü Çapasını (ANCT) düşündüğünü söyledi. Bu, 283.000 abonelik depozito seviyesinde olağandışı bir artışa neden olabilir. Kriptografik nüfuz sahibi kişiler, Anchor’un mevduat getiri oranının, diğer kripto ödünç verme ve borçlanma platformlarının sağladığı getirilerden önemli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguladı.

altcoin

Elliott Wayneman, yeni bir analizde, 249.000 YouTube abonesine sınırsız likidite ve çapraz zincir uyumluluğu sunan, daha az bilinen merkezi olmayan bir finans (DeFi) borsasını düşündüğünü söyledi.

Elliott Wayneman: Anchor (ANCT) Devrim Niteliğinde Şeyler Yapabilir

Elliott Wayneman, altcoin proje çapasının mevcut tasarruf ve geri ödeme sistemini bozabileceği için oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor. Elliott Wayneman, Synthetix’in türev borsası endüstrisinde pazar lideri olmaya devam ettiğine dikkat çekiyor. Ancak analistler, Linear’ın Synthetix‘in pazar payının bir kısmını yiyip alıcının “Pepsi” si olacağına inanıyor. Kripto etkileyicisi izleme listesindeki başka bir kripto para çarpanı (MXX). Analistler, kripto para birimlerinin “gerçek bir mücevher hissi” yaşadığını söylüyor.

YORUMLAR YAZ