Dünyaca Ünlü Analistten Altcoin Tahminleri 25.03.2021

Dünyaca Ünlü Analistten Altcoin Tahminleri 25.03.2021

Usta Analistten Altcoin Tahminleri

Kripto uzmanı ve analist ustası Ben Armstrong, tüm yatırımcılara seslenerek uyarıda bulundu! Zenginleştirme potansiyelini sahip olan üç altcoin projesine dikkat çekti. Ben Armstrong; altcoin projesi ekonomi listesinde ilk 20’ye girme potansiyeli ile hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade etti.

Armstrong, bir video hazırlayarak altcoin projesinin spor takımları için taraftar tarafından bir blok zinciri olan tokenlerine dikkat çekmiştir. Ve şunları eklemiştir; Futbol ligleri Amerika’daki Ulusal Futbol Ligi’ne atlamaya hazırlanıyorlar. Ve ayrıca her futbol takımı büyük spor liginin ana ofisinin bulunduğu New York ofisini açtı. Chiliz neredeyse ilk 200’den ilk 40’a yükseldi. Ancak ilk 20 potansiyeline sahip olduğunu ifade etti.

altcoin

Analist Armstrong, projeye daha erken dönemde yatırım yapmadığı için şu an çok büyük bir pişmanlık yaşadığını belirtti. Ben, Ethernity, sektörde şu anda en iyi potansiyele sahip olduğunu tekrar ediyor. Birçok ünlü ve etkili isimlerin Ethernity ile birlikte çalıştığından söz etti. Bir numaralı seçim olan NFT olarak kripto parada da Ethernity olduğundan bahsediyor. Ethernity, doğrulanmış ikonları ile gelecek vadeden ve ünlü isimlerin sınırlı sayıdaki ticaret karları için kurulan bir platform olduğunu haber veriyor.

Armstrong, geçmişe bakıldığında diğer büyük bir kripto paranın Terra Virtua, Ethernity ile stratejik özellikte olan bir ortaklığın olacağını ilan etti. Bu iki proje ile birliktelik kendisini çok heyecanlandırdığını ve Ethernity’nin sektördeki en iyi potansiyele sahip olduğunu dile getirdi.

YORUMLAR YAZ