• BITCOIN/TL
  288420,113
  % -2,47
 • ETHEREUM/TL
  16254.82
  % -4,95
 • BINANCE COIN/TL
  2540.35
  % -4,07
 • BITCOIN CASH/TL
  4116.32,103
  % -2,85
 • LITECOIN/TL
  1142.23
  % -1,67
 • COSMOS/TL
  84.51
  % -2,90
 • CARDANO/TL
  11.46
  % -2,09
 • TETHER/TL
  8.74
  % 0,38

Student Coin, Dikkatleri Üzerine Topluyor

Student Coin, Dikkatleri Üzerine Topluyor

Student Coin, Dikkatleri Üzerine Topluyor

STC, blockchain tabanlı olup kripto alanı kapsamını genişleten bir ekosistemi ifade etmektedir. Herkesin kendi token’larını geliştirmelerine izin vermek ve insanları siber güvensizliklerden kurtulmaları için eğitmek şeklinde iki ana amaca hizmet ediyor. Stanford ve Harvard gibi 500’den fazla tanınmış üniversite bu girişimi desteklerken hepsi Student Coin’in potansiyelinin farkında olduklarını belirtiyor.

STC, özellikle girişimcilere ve öğrencilere odaklanmıştır. Bu sebeple diğer blockchain projelerinden farklılık göstermektedir. Daha açık anlatmak gerekirse, STC kullanıcılarının kitle fonlaması projeleri başlatmasına imkan tanıyor. Student Coin’in çalışma prensibi ise şöyle açıklanabilir:

Bir token oluşturulur, Student Coin’de listelenir ve yatırımcılar bunu satın alıp STC Exchange’de takas edebilir. Girişimin başlatmak veya üniversiteye kaydolmak için ihtiyaç duyulan para buradan temin edilebilir. Sonrasında sabit bir geliriniz olduğunda parayı zaman içinde taksit taksit geri ödeyebilirsiniz.

STC Token Nedir ve Nasıl Kazanılır?

Student Coin’in ana tokenı STC’dir.STC, teknik bilgi olmadan kişiselleştirilmiş token’ların üretilmesine yardımcı olur. Ek olarak başlangıç token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları vb. gibi herhangi bir yoldan gidebileceğiniz pek çok alternatif vardır. STC takas edilebilir veya kitle fonlaması için kullanılabilir.

STC token’ı 30 Nisan’a kadar devam eden ICO‘sunda çok düşük fiyatlarla alabilirsiniz. Bonus STC almak için, tek yapılması gereken arkadaş toplamak ve onları katılmaya davet etmektir. Bir tane yönlendirme bağlantısı bile davetlisi olmayan arkadaşlarınızın ETH yatırımının %20’sini, hatta STC yatırımlarının %30’unu kazandırabilir.