Solana Coin Analizi 22 Ekim 2022

Solana Coin Analizi 22 Ekim 2022

Merhabalar arkadaşlar en sevdiğimiz en keyifli altcoinlerden olan solana coin hakkında yeni bilgiler veriler paylaşacağız.Grafiğini hazırladık .
Başlayalım …

Solana Coin Analizi

Hep bekliyorduk btcnin bu kadar sert hareketinden altcoinler ne zaman tepki verir ne zaman yükselir diye yavaş yavaş başladı sanırım.Solana kendi hacmi olan destekçisi yatırımcısı olan güçlü bir altcoin.Btcnin bir günde %15 düştüğü (geçen ay) zamanda bile solana aynı gece toparlandı çok farklı bir hacme sahip.Şimdi btc 67k yaptı yükselişe devamda ediyor solana coin buna kayıtsız kalamadı dün ve bugün %10un üzerinde artış gösterdi .

Grafiği incelersek 176$ artık destek noktamız 1 ay önce 130dolardı artık 176 dolar benim şahsi görüşüm bir düzeltme olur 190$ altına sarkar sonra yoluna devam eder ath değerimiz 216dolar bunu kolay kırar .

Solana coin geleceği için bu konumuzu mutlaka okuyun detaylı bilgi içerir > Solana coin geleceği

solana coin analiz 22 ekim

Solana Coin Tahmini

Solana coin tahmini için ilk hedefim 250$ sene sonuna kadar çok rahat göreceğini düşünüyorum hatta belki bu ayın sonunda bile görürüz.Benim en çok inandığım altcoin yanıltacağını sanmıyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR YAZ