Shiba Coin Nedir Nasıl Alınır Geleceği

Shiba Coin Nedir Nasıl Alınır Geleceği

 Shiba Nedir? Nasıl Alınır? Amacı Nedir Güvenilir Mi?

Shiba Coin Nedir?

Dogecoin’in aniden artarak kullanıcıların ilgi odağı haline gelmesinden sonra yatırım yapan kullanıcılar, yeni bir dogecoin arayışı içerisine girmeye başladı. Shiba coin de son dönemde oldukça yükselen bir grafik seyrettiği için yatırımcılar tarafından fark edilmesi uzun sürmemiştir.

Shiba Coin, Ethereum prensiplerini kullanacak şekilde coin pazarına sürülmüş ve Ryoshi isminde, şahsı tam olarak bilinmeyen biri tarafından çıkarılmıştır. Bu sebeple de satış bölümünün yarısı kadar bir kısmı, Ethereum kurucu ortağına gitmektedir.

Shiba Coin aslında bir deney olarak piyasaya sürülmüştür, ancak logosunu ve adını Dogecoin gibi bir köpek türünden aldığını için sosyal medya platformlarında oldukça popüler hale gelmiştir.

Tabi ki bu popülerliğin büyük bir kısmı da Elon Musk’ın yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde olmuştur. Elon Musk tarafından Shiba Coin arz eğrileri oldukça yükselişe geçmiştir demek mümkün olur.

Shiba Coin’in Amacı Ne?

Aslında Shiba Coin’in piyasaya sürülüş amacı eğlenceli bir deney olmasıdır denebilir. Yani tam da halk arasında eşek şakası denilenin tersi gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Dogecoin ile aynı sebepten dolayı pazara çıkarılmış ve onun gibi yine bir anda patlamıştır. Shiba Coin merkezi bir nitelik taşımamaktadır.

ShibaSwap, bu coinde yaşanan yükseliş sebebiyle kripto para piyasasına girmiş yatırımcılar tarafından büyük ilgi uyandırmıştır. Hatta, Dogecoin’i bitirmeye çalışan coin olarak tanıtmak da pek yanlış sayılmaz. Shiba Inu, Shib, Leash ve Bone adlarında 3 ayrı tokenden oluşmasıyla büyük dikkat çekmektedir.

Bu coin sisteminde yatırımcıların belirli bir varlığa sahip olması takdirde, stake isimli ödüller kazanacağı gibi durumlar da bulunmaktadır. Shib Coin’in çalışma ilkeleri ve arka planında tam olarak kimlerin bulunduğu ise halen daha gizemini korumaktadır. Ayrıca bu coini en ilginç yapan özelliklerinden biri de, Shiba Coin’i kuran kişinin dahi başlangıç yatırımı yapmadan ve coin piyasaya sürüldükten sonra onu alarak pazara dahil etmesi olmuştur. Herhangi bir pazar, borsa veya yatırım maliyeti bile getirmemiştir. Yani tamamen doğal bir şekilde kurularak gelişmeye devam ettiğini söyleyebiliriz. İşte işin en ilginç kısmı da bu olmaktadır diyebiliriz.

Shiba Coin geleceği için bu konumuza mutlaka bakın > shiba coin geleceği

Shiba Coin Yorum Teknik Analiz

Shiba coin düşüş trendini kırmış hafif ivme ile yükseliyor grafiktede görebilirsiniz.Alt destek noktamız shiba coin için 0,00000063  ilk hedefimiz ise 0.00000077 .Alt destek noktasını stop limit belirleyebilirsiniz bu noktaya ne kadar yakından alım yaparsanız o kadar sağlıklı zararsız ilerlersiniz.

Son teknik analizi için konumuza bakabilirsiniz > https://kriptoparafinans.com/shiba-coin-gelecegi-2021-2022/

shiba coin yorum analiz

Shiba Coin Nasıl Alınır?

Shiba Coin Binance, Poloneix ve Hotbit vs. gibi büyük borsa platformlarında işlem yapmak için makul haldedir. Analist ve finans uzmanlarına göre de alınmak için uygun bir profil olarak gözükmektedir.

Bu coin, önümüzdeki aylarda yükselmesi beklenen coinler arasında gösterilmektedir. Ancak bu kripto para sahasında yapılacak olan tüm işlemlerin beraberinde risk ve kayıplar getirebileceğini de hatırlatmak gerekmektedir.

Hiçbir yazının yatırım tavsiyesi olarak görülmemesi gerekmektedir. Shiba Token, dünyaca ünlü yatırım yapılan para borsalarından olan Binance üzerinden alınabilmektedir. Bunun yanı sıra üstte anlatıldığı üzere diğer büyük bitcoin borsa pazarı sitelerinden de alabilmeniz mümkündür. Binance tarafından almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederekten shib coin için yatırım yapmaya başlayabilirsiniz:

  1. Binance Tr bu linke tıklayın (tüm komisyon oranlarından indirim kazanın).
  2. Bilgiler yazan kısımda mail adresiniz ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
  3. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra mailinize girerek, kutunuza gelen doğrulama kodunu kullanıp aktivasyon işini halledin.
  4. Bu adımlardan sonra Authenticator veya telefon sms doğrulaması yapmanız gerekmektedir.
  5. Daha sonra sizden istenecek şahsi bilgileriniz ve adresinizi yazın.
  6. Hepsi bittiğinde Binance üyeliğiniz gerçekleşecek ve para yatırdığınız takdirde yatırımlarınızı yapmaya başlayabileceksiniz.

Eğer üstteki bilgiler yeterli gelmediyse konumuza göz atın> binance kayıt rehberi

Shiba Coin Güvenilir Mi?

Dogecoin benzeri bir coin türü olduğu için güvenlik konusu da yakın cevaplara sahip olmaktadır. Kripto para borsasına sahip çoğu siteden alınmaktadır. Diğer tüm kripto para birimlerinde olduğu üzere bu coinde de aynı risklerden bulunmaktadır. Geleceği hakkında düşünüldüğünde, belirsizlik halini sürdürmeye devam etmektedir. Ancak kısa vadede para kazanmayı düşünen alım-satım mantığıyla hareket eden yatırımcılar üzerinden değerlendirildiğinde yüksek miktarda kâr getiremeyebileceğini hatırlatmak gerekir.

Bu yüzden de şayet yüksek miktarlarda yatırım yapılacaksa çok ayrıntılı şekilde araştırılarak, doğru finans uzmanlarıyla çalışılması sonucunda bu işe girilmesi gerekmektedir.

Shiba Coin Yorumları için bu konumuza mutlaka göz atın> Shiba Coin Yorumları

YORUMLAR YAZ