Raca Coin Geleceği 2022-2023-2025

Raca Coin Geleceği 2022-2023-2025

Raca Coin Geleceği

Raca coin geleceği içeriğimizde, çok hızlı parlayan adeta son yılların en iyi yatırımı olarak lanse edilen ancak şuan pek iç açıcı görünüm sergilemeyen raca coinden bahsedeceğiz.İyi yada kötü herkes alım yaptı zarar eden bekleyen tutan en fazlada bizim ülkemizden yatırımcısı var.Peki nedir bu raca coin.Raca coin gelecek vadediyor mu ? Raca coin hangi seviyeden alınır raca coin geleceği , raca coin teknik analizi ve diğer bilgiler hepsi bu yazımızda.Sürekli güncellenecektir analiz.Hazırsanız başlıyoruz.

Raca Coin nedir ?

RACA, blockchain P2E oyunu Metamon ve Universal Metaverse (a.k.a. USM) için yerel belirteçtir. Kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3B Gezegen dünyası. Google-Earth benzeri bir UX ile kullanıcılar, dünya çapında oyun endüstrisinde bir ilk olan 3D sanal gezegende dinamik olarak yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilecek ve seyahat edebilecek.Radio Caca şu anda 924.719.832 $ piyasa değeri ile 0.005 $ USD seviyesinde bulunuyor ve en değerli madeni paralar listesinde 227. sırada yer alıyor. Yeni başlayan parlayan bir altcoin token için güzel bir derece.TechNewsLeader Fiyat Endeksi’ne göre ise RACA coinin 24 saatlik hacmi 183.269.186 $’dır. Radio Caca’nın fiyat değeri son 24 saatte %6,03 değişti. Son 7 gün içerisinde RACA coin fiyatı %-13.73 değişim göstermiştir.Resmi Site

Raca Coin Arz Ne Kadar ?

Maksimum 181.850.767.347 jeton arzı ile sınırlıdır.

Raca Coin Hangi Borsada

Raca coin hangi borsada listeleniyordan önce şunu belirtmek istiyorum henüz binance borsasında listelenmiş değil işin iyi tarafıda bu .Listelendiğinde artış olması muhtemel. Peki raca coin hangi borsada derseniz Pancake Swap,Uniswap, Gate.io, Mexc Global borsalarından alabilirsiniz.Ben gate borsasını tercih ediyorum.

Raca Coin Analiz 12 Mart 2022

raca coin analiz gorsel

raca coin geleceği

Raca coin grafiğine baktığımızda şuan 0,00112$ destek noktasına çok yakın konumda yaklaşık 2 aydır burada tutunmaya altına sarkmamaya çalışıyor ancak bir sarkarsa onun altındaki destek 0.00035$.Raca coin ani zıplamalarla bu noktalara çok kolay geldiği için düşüşüde bir o kadar hızlı ve kolay olur.Nereden işleme girilir derseniz tabiki destek noktası olan 0.00112$dan işlem açılır ama mutlaka stop noktanız olmalı.Raca coin kendini toparlarsa ilk hedef 0,0020$ daha sonra 0,0039$.Coine güvenen ve acelesi olmayan için tepe noktamız 0,0119$.İnsanı zengin edecek cinsten :)Hiç girmemiş yatırım yapmamış arkadaşlar nereden ne kadar alırım derse küçük miktarla destekten yani 0.00112$dan olabilir ancak stop koyarak ve zarar miktarını göze alarak.Girmiş içerde olanlar ise yükseldiğinde satıp düştüğünde alarak maliyet düşürecekler başka çare yok.YATIRIM TAVSİYESİ ASLA DEĞİLDİR.

Raca Coin Geleceği

Raca coin metaverse teknolojisinin coini , geleceği hızlı parlak.Bir dönem metaverse çok popülerdi ve raca 0.00119$ tepe noktasını gördü şuan metaverse revaşta değil.Ancak tekrar popüler olduğunda para metaverse coinlere kaydığında güzel karlar bırakabilir.

Raca Coin Geleceği 2022

2022 yılında raca coin fiyatları bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine benzer bir seviyeye ulaşacak gibi görünüyor.2022 yıl sonuna kadar, ortalama fiyatın 0,0039$ olmasını bekleyebiliriz . Her şey yolunda giderse, 2022’de Raca coin maksimum fiyatının tepe noktasına kadar çıkabileceğini tahmin ediyoruz ki 10x yapar. Tabii ki, piyasanın uzun bir boğa koşusunun ardından düşme ihtimali var ve kripto para piyasası için normal.

Raca Coin Geleceği 2023

2023 yılı için Raca coin fiyatı neredeyse 0.0119$ olabilir. Alabileceğimiz maksimum fiyat 0.025$’dır. Radio Caca’nın 2023 yılı sonundaki ortalama fiyat tahmini 0.10$ civarında olmasını tahmin ediyoruz. Kripto piyasası tarafından tanımlanan aralıkta büyük bir fiyat cirosu bekleniyor.

Raca Coin Geleceği 2025

Raca coin geleceği için 1dolar beklentimiz mevcuttur evet şaka değil ,süre olarak ise 2025 yılında en geç 1$ hedefimizi bekliyoruz.Bizim tahminimiz öngörümüz bu şekilde.

Önemli Not:Raca coin ekibinin dürüst temiz ve gelecek planlaması yapması gerekir .Eğer bu şekilde gitmezse kendi kaderine bırakılırsa raca piyasadan bile silinebilir

2 önemli analist şirketinin raca yorumu için bu yazımızı mutlaka okuyun > raca coin yorum

Radio Caca İyi Bir Yatırım mı?

Birçok uzman ve tüccar, raca coinin uzun süredir büyük bir yatırım olduğuna inanıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, değer artıyor. Bu nedenle, yatırımın iyi bir getiri sağlayacağını garanti ediyorlar.

Bu grafikte sizlere destek direnç belirtmeyeceğim, alttaki analizlerden bakabilirsiniz onu.Dün bir pump yaşadık %50 gibi bir artış oldu.Bunun bitişinde düzeltme çok pozitif oldu düzeltmede bile grafikte görürsünüz yükselen trend var.şuan güç topluyor yükselişe devam edecek gibi görünüyor.Geçen hafta 0.0028 seviyelerinden ekleme yapanları tebrik ederim bizde biraz ekleme yaptık ve beklemeye devam ediyoruz.

Raca Coin Yorum

Raca coin açıklamamızda metaverse dünyasından kısaca bahsetmiştim , sanal gerçeklik sanal ortamda 3d gözlüklerin ardında yeni sıfır bir dünya .Evler dükkanlar arsalar yatırımlar al satlar vs vsler.Benim raca coine güvenimin tek sebebi metaverse dünyasına olan güvenim.Dün çıkan bir haberde tekstil devi H&M ilk metaverse mağazasını açtı.

Haberin detayına ulaşmak için H&M Metaverse Mağazası Bunun ardı arkası gelir Zara, Levis,Versace,gibi markalarda eminim şuan bunun alt yapısını argesini araştırıyor.Yıl sonuna kadar en az 1-2 dev şirket metaverse dünyasına giriş yapar.Metaverse tutacak ve çok hızlı yayılacak bunun bir ucundan tutmak adına ben raca biriktiriyorum.Benim hedefim 2x-3x değil 10x-100x min.Şuan fiyatının düşük olmasının sebebi btc baskısı.1 haftaya 2xleri konuşur oluruz.

Diğer raca coin haberleri için > Raca Coin Haberleri

Yatırım tavsiyesi değildir..
YORUMLAR YAZ

 • yelimura994 ay önce
 • 3 ay içinde ne olur raca

  • Fatih4 ay önce
  • market bitcoinin emrinde resmen , btcnin hareketine bağlı olası bir yükselişte raca aşırı tepki verir diye düşünüyorum 2x-3x .ytd.

 • yasin4 ay önce
 • 0,0020den ekleme yaptım beklemeye devam :))

  • Fatih4 ay önce
  • sende bizdensin yasin ,dergaha hoşgeldin 🙂