• BITCOIN/TL
  287607,617
  % -2,56
 • ETHEREUM/TL
  16149.66
  % -5,67
 • BINANCE COIN/TL
  2505.11
  % -5,84
 • BITCOIN CASH/TL
  4067.16,415
  % -4,57
 • LITECOIN/TL
  1127.81
  % -3,46
 • COSMOS/TL
  82.34
  % -6,19
 • CARDANO/TL
  11.22
  % -5,05
 • TETHER/TL
  8.69
  % 0,00

Popüler Analist “Patlamaya Hazır 3 Altcoin” için Açıklamalarda Bulundu

Popüler Analist “Patlamaya Hazır 3 Altcoin” için Açıklamalarda Bulundu

Popüler analist Ünlü kripto para trader’i  Nicholas Merten, açıklamalarında bir sonraki altcoin yatırımları için 3 (DEFi) birimini satın aldığını belirtti. YouTube kanalında DataDash’e özel yeni bir içerik yayınlayan analist, altcoin piyasasında olan yeni altcoinlerin ani yükselişe geçebileceğini belirtiyor. Nicholas Merten, YouTube üzerinde 404 bin aboneye sahip, hatrı sayılır bir kitlesi bulunuyor.

Merter, bir tur sonra ki altcoinlere yatırımını 3 merkeziyetsiz finans olan (DeFi) birimlerinden yana kullandığını duyurdu. Belirtmiş olduğu 3 altcoin’in en ufak bir hareketle ani patlama yapacağına inanıyor.

“Her şey -den önce değerleme üzerinden bakacak olursak Bitcoin (BTC), kripto para birimleri arasında trilyon dolarlar üzerinde olan bir birim. Bu efsanevi olan likiditenin çoğu diğer kripto birimlerine yönelik akış sağlayabileceği içinde olduğumuz döngü sayesinde tekrardan tartışılabilir bir yol olduğunu savunuyor. Tüm bu olasılıkları zaten yakın bir zaman da NFT’ler, DeFİ, Oracle’lar ve altcoin piyasasında görüp şahit olmuştuk. Yüksek hacimlere sahip olan aktörler, tam anlamıyla patlamaya hazır katalizör anlarını bekliyorlar.”

Altcoin piyasasının oldukça rekabete dayalı olduğu bir dönemde olduğumuzu da göz önüne alırsak, Merten tarafından yapılan ilk alımın Uniswap (UNI)’tan yana kullandığını belirtiyor.

Popüler Analist ayrıca şunları ekliyor:

“Optimism veya optimistic rollups’lar ile beraber ikinci katmanların ölçeklendirmesini sağlamanız gerektiğini vurguluyor, böylelikle gaz ücretlerinin minimum seviyeye indireceğinizi açıklıyor. Bahsetmiş olduğu bu özelliklere sahip biriyseniz, oldukça şanslısınız! Çünkü elinizde likidite girdabı oluşturmak için mükemmel bir fırsat yaratmış olacaksınız. Uniswap’ın tam anlamıyla tüm kullanıcılar’ın kullanabileceği bir devasa borsa haline getirmiş oluyor.”

Analistin bir diğer seçtiği kripto para birimi ise, Bitcoin ile yakından ilgilenen proje Stacks (STX):

Bu konu hakkında Stacks platformunu, Bitcoin ağında bulunan ikincil bir katmanda akıllı sözleşme gibi geliştirilmeler yapılabilecek uygulamalara fırsat sağlayacak. Yalnızca ödeme odaklı hareketlerde bulunmuyorlar, Ethereum tarafından da uygulama üretebilmek adına ciddi bir çerçeve yapısını oluşturuyor. Bu sayede Uniswap’ın gerçekten kaliteli bir platform olduğunu Bitcoinleri likit şeklinde borç vermelerini, aralarında takaslar da bulunmalarını ayrıca gerçek para olarak kullanımını da göz önünde bulundurursak özel yetenekler oluşturuyor. Bunlara ayrıca borç alma, borç verme platformları oluşturma şeklinde de bakabiliriz.

 

Popüler analist son olarak, volatilite endeksi olan (VIX)’e göre ayarlanan bir altcoin Benchmark Protocol (MARK)’tan yana yapıyor:

“Sadece fiyata bağlı kalmıyor, piyasanın ivmelerini ölçmeye yarayan bir endeks kullanıyor. Piyasada oluşan dalgalanmalar dönemlerinde ise likidite sağlamak için dolaşıma fazlasıyla MARK sürülüyor ve sahiplerine dağıtılıyor.”