Polkadot Rekorunu Kırdı!

Polkadot Rekorunu Kırdı!

Polkadot Rekorunu Kırdı!

Polkadot (DOT) ekibi, 9 Nisan Cuma günü, Chainlink’in Substrate oracle paletini kullanarak fiyat akışı sağladığını duyurdu. Öte yandan, DOT jetonu, 46 dolar seviyesini 24 saatten kısa bir sürede kırarak rekor kırdı. Şimdiye kadar 2 Nisan’da yayınlanan bir Polkadot blog gönderisine göre, herhangi bir ikincil zincirdeki güvenli fiyat referans verilerine erişebilen güvenilir ve esnek bir oracle çözümü yok.” “Önemli geliştirme çalışmaları” gerçekleştirdikten sonra, Chainlink’in DOT ekosistemindeki akıllı sözleşme uygulamalarının doğru erişim elde etmesini sağlayabilecek bir Oracle paleti olarak çok sayıda zincir içi fiyat akışı önerdiğini” söyledi. fiyat verilerine paraşüt ekibi için güçlü yeni özellikler sağlayan belirli bir paraşütle entegre edilmiş diğer paletlerden erişilebilir. Chainlink’i Substrat Oracle paleti olarak entegre etmek, DOT ekosistemindeki ekipler için basit bir yol sağlar özellikle Substrate çerçevesine dayalı parachainler oluşturan ve yüksek kaliteli dış pazar verilerine erişen ekipler. Bu entegrasyon, Polkadot ekosistemindeki Chainlink fiyat verilerine erişim gerektiren birçok akıllı sözleşme uygulamasını ve yan zincir paletini destekler.

Verilere göre, açıklamadan kısa bir süre sonra DOT fiyatı 38,83 ABD dolarından yükselmeye başladı ve bu sabah tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 46,70 ABD dolarına ulaştı.

Acala Networks Geliştirme Başkan Yardımcısı Dan Reecer, Chainlink’in fiyat beslemesinin bir Alt tabaka paneli olarak anlamını şöyle açıkladı:

”BU, POLKADOT VEYA KUSAMA İÇİN İNŞA EDİLEN HERHANGİ BİR PARACHAİN’İN BU PALETİ KENDİ ÖZEL ZİNCİRLERİNİN YAPI TAŞLARINDAN BİRİ OLARAK SEÇEBİLECEĞİ ANLAMINA GELİR.”

YORUMLAR YAZ