• BITCOIN/TL
  327155,520
  % 8,65
 • ETHEREUM/TL
  21090
  % 4,97
 • BINANCE COIN/TL
  3072.08
  % 5,71
 • BITCOIN CASH/TL
  5148.8,526
  % 4,67
 • LITECOIN/TL
  1436.35
  % 4,72
 • COSMOS/TL
  104.78
  % 5,69
 • CARDANO/TL
  13.11
  % 5,04
 • TETHER/TL
  8.38
  % -0,46

Popüler Bitcoin Borsalarının Listesinde Bu Altcoin Var!

Popüler Bitcoin Borsalarının Listesinde Bu Altcoin Var!

Popüler BTC Borsalarının Listesinde Bu Altcoin Var!

Yüksek performanslı bir risk kanıtı (PoS) blok zinciri platformu olan Orbs Network’ün ORBS tokenları, Premier League Center Exchange tarafından listeleme yapılmıştır. Altcoin proje planlamaları ORBS şu anda popüler kripto para borsası KuCoin şirketi tarafından yatırımcılara sunulmaktadır. Duyuru ertesinde kripto para birimlerinin fiyatı yükseldi.

Altcoin Projesi ORBS Artık Popüler BTC Borsa Sistemi KuCo in’de

KuC oin Exchange ve Orbs Network şirketleri tarafından uygulanan birlikte yaptıkları resmi açıklamaya göre, ORBS token ticaret sistemi şu sırada KuC oin’de çevrimiçi durumda olmaktadır. Altco in kripto parası, başlıca kripto para birimleri BTC ve Tether (USDT) stableco inler ile çiftler halinde sunulmaktadır.

Listeleme Duyurusu Nedeni ile Altcoin Fiyatı Yükseldi

Orbs Networks (ORBS) ve KuCoin, bu liste etkinliğini kutlamak için hediyeler sunuyor. Beş şanslı katılımcının her biri ORBS’de 100 $ alacak.

Listenin açıklanması ile beraber altcoi n’in fiyatı fırladı. ORBS, 0.158 $ seviyesinden 0.216 $ seviyesine yükseldi. Bu rakamlar, kripto para birimlerinin % 36’dan fazla arttığını gösteriyor. Yazı yazılırken, madeni para hafifçe düştü ve 0.185 dolardan işlem görüyor.

Orbs Networks DeFi Yarışına Giriyor

Orbs Networks (ORBS) sistemi, merkezsiz bir finansal protocol sistemi olan Liquidity Nexus protokülünü tanıtmıştır. Likidite Nexus sistemi, merkezi olmayan finansal hizmetler arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlama yapılmıştır. Likidite Nexus, tüm DeFi meraklı kişilerine modern ve verimli bir çiftçilik sistemi ve borç verme / ödünç alma denemesi sunmaktadır.

Likidite Nexus şirketi, DeFi protocol sistemine göz atarken “bilgi engelini” azaltmaktadır. Orbs Protokol sistemi (ORBS), Proof of Stake (PoS) konsensüsünün üstüne ekleyerek bir yetkisiz doğrulayıcılar ağı yenilemektedir. Doğrulayıcı kişiler, merkezi olmayan bir zincir sisteminden seçilmektedir.