NPXS Coin Geleceği 2022-2023

NPXS Coin Geleceği 2022-2023

NPXS Coin Geleceği

NPXS coin geleceği yazımızda , blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü ile perakende işletmelerini dönüştürmek amacıyla blok zinciri ile çalışan cihazların lider geliştiricisidir. Çözüm, perakende satıcıların ve tüketicilerin blok zinciri üzerinde anında mağaza içi işlemler gerçekleştirmesine olanak tanır.

NPXS farkı nedir ?

Blockchain çözümü 2017’de kuruldu ve ICO’yu Ocak 2018’de dünyanın ilk satış noktası çözümü olarak başlattı. Başarılı bir ICO’nun ardından Pundi X, XPOS, XWallet ve XPASS gibi perakende odaklı hizmetleri ve ayrıca BOB adlı dünyanın ilk blockchain telefonunu başarıyla başlattı.

Merkezi Singapur’da bulunan şirket, XPOS çözümünü ve cihazlarını Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Arjantin, Kore, Avustralya, Kolombiya, İspanya ve Tayvan dahil 25’in üzerinde pazara sevk etti.

Pundi X projesinin amacı, kripto para birimini herkesin kullanımına sunmaktır. Diğer benzer projeler bankacılık sisteminden daha iyi performans göstermeye çalışırken, Pundi X bunu gerçekleştirmek için perakende işletmeleri dönüştürmeyi basitleştirmeye çalışıyor.

NPXS Coin Geleceği 2022-2023

Npxs coin Geleceği 2022

2022 yılında npxs coin için tahminlerimiz en düşük 0,57$ en yüksek ise 2,20$ seviyesini bekliyoruz.2.20 kırılırsa süpriz olmaz bizim için.

Npxs coin Geleceği 2023

2023 yılı için npxs coin tahminlerimiz en düşük 0,97$ en yüksek ise 3,57$ seviyesini bekliyoruz.Btc hareketleri takip edilmeli btc bazlı artış ve azalış görülebilir npxs coinin seyrini değiştirebilir.

NPXS Coin Teknik Analiz

Npxs yani pundi x teknik analizinde grafikte alım noktası satış kar alma noktalarını belirttim.Npxs çok farklı önü çok açık bir projedir diğer coinlerle karıştırmayın NPXS=Teknoloji ve Gelecek

Benzer Yazılar  YFI Coin Geleceği 2022-2025

Teknik analizde alım noktası düşüşün kırıldığı nokta 2,395$ bu nokta alım yapacaklar için beklenmeli ilk hedef ise 3,650$ daha sonra 9.700$ tepe noktamız bu kırıldığında 14-15ler konuşulabilir.

npxs coin gelecegi

NPXS Coin Geleceği

Npxs Pundi X tuttuğum sağlam projelerdendir.

Npxs Coin Alınır mı ?

Npxs coin şuan btc bazlı düşüş trendinde alım yapılması için buranın kırılması lazım.Benim tavsiye ettiğim alım yeri 1,30$ bu direnç beklenmeli.Alt yatay bandın kırılım noktası diyebiliriz burası kırılırsa yükseliş başlayabilir.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

YORUMLAR YAZ