NKN Coin Büyümeye Devam Ediyor! 14.04.2021

NKN Coin Büyümeye Devam Ediyor! 14.04.2021

Tüm dünyayı kısa süre de etkisi altına almaya başaran kripto para birimleri yani Altcoin’ ler sektöre yatırım yapmak isteyen girişimcilerin her geçen gün daha da dikkatini çekmeyi başarmakta.  Alternatif para birimlerinden olan NKN Coin de bu alan da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

NKN Coin İki Hafta da Dört Kat Yükselmeyi Başardı

Tam adı New Kind of Network olan (NKN), olan bu altcoin 9 Nisan tarihin de 1,44 dolara yükselmeyi başardı. NKN için bu durum çok özeldi çünkü piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana dek tüm zamanlarının en yüksek değerine ulaşmış oldu. NKN ’nın yaklaşık 601 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve günlük olarak 200 milyonun üzerinde bir ticaret hacmine sahip olduğunu da söylememiz gerek.

Kripto para yatırımı yapanların en çok kullandığı borsa olan Coinbase yaptığı açıklamada dört farklı altcoini destekleyeceğini söylemişti.

Bunlardan birisi de New Kind of Network yani NKN oldu! Coinbase’ den yapılan bu açıklamanın ardından bu dört farklı coine ilgi yükselmiş durumdaydı. Yani aslın da NKN’ nin bu başarısı tam olarak bir sürpriz olmadı. Bu sektör de vakit geçirenlerinin adını sıklıkla duymaya başladığı yeni bir kripto para birimiydi.

Analistler tarafından incelenen NKN yazılara baktığımız da ise, coinin ileriye dönük bir geleceği olabileceği yönünde. Tam olarak emin olamadıkları nokta NKN’ nin net bir şekil de bir türlü artış grafiği gösterememesiydi. Bunu başaramadığı için de olası bir piyasa düşüşü yaşaması muhtemel gözüyle bakılıyordu.

NKN’ nin iki hafta da yaşamış olduğu bu değer artışından sonra kripto para analistlerinin ilerleyen günler de bu coinin geleceği ile ilgili farklı değerlendirilmeler yapılması beklenmekte.

YORUMLAR YAZ