Nisan Ayı İçin Kripto Para Önerileri

Nisan Ayı İçin Kripto Para Önerileri

Mart ayında inişli çıkışlı geçen piyasa nisan ayının nasıl geçeceğine dair sinyalleri de veriyor. Uzman ekonomist yorumcular sayesinde nisan ayında yükselişe geçecek ve yatırım yapılması gereken kripto para önerilerini sırladık.

Nisan Ayı İçin Kripto Para Önerileri

Mart ayında Bitcoin piyasasının çalkantısı herkesi korkutmuştu. 60 bin dolarlık yükselişten sonra birden 50 bin dolara düşmesi herkesi bozguna uğratmıştır. Neyse ki ilerleyen süreçlerde yükselerek 58 bin ve 59 bin arası seyir etmeye devam etti. Mart ayındaki bu çalkantılar nisan ayının da nasıl geçeceğine dair yorumculara fikir verdi. Nisan ayında birkaç kripto paranın patlama yaşaması bekleniyor.

Bitcoin – BTC

Kripto para sektörünün temel kaynağını Bitcoin oluşturmaktadır. Diğer bütün Altcoinler de Bitcoin’e göre şekil alıyor. Bundan dolayı piyasada Bitcoin’nin izlediği yol diğer paralara göre daha önem taşır. Geçtiğimiz mart ayı büyük bir yükselişe sonra da büyük bir düşüşe geçse de şu aralar 58 bin dolar civarında seyir etmektedir. Uzmanların gözlemlerine göre nisan ayında 60 bin doları da geçerek 65 bin dolara dayanacağı yönünde. Bundan dolayı uzunca bir süre Bitcoin sektörü Kripto alanına egemen olacak.

Cardano (ADA)

Bitcoin sonrasında önerilen diğer kripto para öneri de uzmanlar tarafından Cardano olarak belirtiliyor. Son iki ayda büyük bir yükselişe geçen Cardano nisan ayı için de bir umut vaat ediyor. Temelleri gittikçe sektörde sağlamlaşan Cardano uzmanların da merakla gözlemlediği bir kripto para birimi.

Binance Coin (BNB)

Bu sene büyük bir yükselişe geçen BNB tam tamına 350 dolara yükselerek çoğu kişiyi şaşırttı. Geçen ayda ise 250 ile 290 arasında bir seyir izledi. Uzun süredir bu şekilde seyir etse de uzmanlar nisan ayında bir patlama yaşayacağına dair emin konuşmakta.

YORUMLAR YAZ