• BITCOIN/TL
  288421,214
  % -2,43
 • ETHEREUM/TL
  16254.95
  % -4,92
 • BINANCE COIN/TL
  2540.35
  % -4,06
 • BITCOIN CASH/TL
  4116.93,138
  % -2,81
 • LITECOIN/TL
  1142.25
  % -1,67
 • COSMOS/TL
  84.51
  % -2,90
 • CARDANO/TL
  11.46
  % -2,09
 • TETHER/TL
  8.68
  % -0,29

NFT Dünyasında The Weeknd Sürprizi

NFT Dünyasında The Weeknd Sürprizi

The Weeknd, Amerika genelinde son dönem popüler olan sanatçılar arasında yer alıyor ve yeni dönemde o da birçok ünlü gibi NFT dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

The Weeknd NFT Dünyasına Giriş Yapıyor

Ünlü sanatçı da son dönem büyüyen NFT dünyasında yerini almaya hazırlanıyor. Twitter sayfasından yaptığı açıklamalar ile takipçilerini heyecanlandıran The Weeknd yeni şarkısını NFT dünyası için hazırladığını açıkladı. Yaptığı kısa açıklama ile kafaları karıştıran The Weeknd’in hazırladığı şarkıyı yeniden orijinal kayda mı alacağı yoksa daha önceki şarkılarından yeni bir versiyon mu oluşturacağı konusu ile merak konusu oldu.

Daha Önce Şarkı Yapan Sanatçılar

The Weekend, bu alanda şarkı yapacak olan ilk şarkıcı değil. Bilindiği üzere son dönem bu durum oldukça popüler oldu ve sanatçılar birer birer bu kervana katılarak bu platforma özel şarkılar hazırladı. Kısa bir süre içerisinde ünlü bir sanatçı aynı zamanda Elon Musk’ın da partneri olan Grimes, yaklaşık 6 milyon dolar değere sahip bir koleksiyonunu satışa çıkardı. Bunun ardından Kings Of Leon adlı grup da yeni çıkaracakları albümün bir tür formata uygun olduğunu belirterek dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü Dünyasını İkiye Böldü

Bir kesim ünlü tarafından beğeni ile karşılandı ve teknolojinin en son gelişmesi olması nedeni ile desteklendi. Ancak bir diğer ünlü kesim tarafından ise tepki çekti ve dışlandı. Bazı ünlüler NHT platformunu bir tür fırsat olarak bildi ve bu fırsatın değerlendirilmesi görüşünü savundu. Diğer kesimde ise NFT’nin tamamı ile bir tür gösteriş olduğu görüşü hâkim ve sadece b ir tür para kazanma aracı olarak görülüyor.

The Weeknd Servetini Büyütecek

The Weeknd’in oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu biliniyor. Sanatçının NFT girişimi ile de bu geniş hayran kitlesi üzerinden oldukça fazla gelir elde etmesi bekleniyor.