Matic Coin Geleceği 2022-2023-2025

Matic Coin Geleceği 2022-2023-2025

Matic Coin Geleceği

Matic coin geleceği yazımızda eski adıyla Polygon coini anlatacağız. Ana takımında 4 kurucu ortağı bulunan MATIC, Hindistan başı çekmek üzere birçok kesimden insanın çalıştığı büyük bir ekibe sahiptir.Matic coin geleceği için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Matic Coin Nedir ?

Matic coin birbirine bağlı blok zincir ağları oluşturmayı sağlayan buna imkan veren bir protokoldür.Matic coin asıl amacı olarak; yepyeni bir yan zincir çözümü kullanarak, verimliliği ve zayıf kullanıcı deneyimini dahil olmak üzere; Ethereum’un bazı büyük sınırlamalarını ele almaktadır.Bu bigiler bizler için yeterlidir atom çekirdek yapısı ağ sistem bağlantıları bizi çok ilgilendirmiyor.Böyle laf salatası yapan çok site var internette onlara bakabilirsiniz 🙂 biz bize ne yarar nasıl kar alırız nasıl zarar etmeyiz bizim olayımız bu .> Resmi sitesi

Matic coin neden tercih edilir nerden finans edilir neden güvenilir gibi soruları aşağıda Matic Coin Geleceği bölümünde anlatacağım.Püf noktaları dikkat edilmesi gereken ayrıntıları …Şimdi sırasıyla matic coin analize grafiğe bakalım.

Matic Coin Geleceği 2022-2023-2025

Matic coin geleceği olan bir altcoindir en önemli özelliği hindistan menşei deli gibi para akıyor arkasında sağlam bir topluluk var küçük yatırımcı orta ve büyük yatırımcı sayısı çok fazla.Çok sayıda uzman yatırımcıya göre matic coin uzun vade yatırıma değecek bir kripto paradır. Popüler ABD merkezli kripto para analiz sistemlerinin bir çoğu, Polygon’un güçlü bir sistem olduğunu, güvenilirlik açısından onay aldığını aktarmaktadır.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Matic Coin Geleceği 2022

2022 yılına btc bazlı hafif düşüş hareketle giren matic coin 2022 yılı için en fazla beklentimiz 3,50$ .En düşük ise 1,40$.

Matic Coin Geleceği 2023

Matic coin btcnin kopyası 2023 yılına btc bazlı artışla en yüksek 5$ beklentimiz vardır en düşük ise 1.4$ desteği işlemektedir.

Matic Coin Geleceği 2025

2025 yılına en düşük 2$ en yüksek ise 8-10$ arası beklentimiz mevcuttur.

Matic Coin Püf Noktaları

Her altcoin sistemde btcnin hareketlerini izler ama matic adeta birebirdir .Matic coin bitcoinin abartılı şekli gibidir btc %5 artarsa matic 10 artar aynı şekilde btc %5 düşerse matic %10 düşer .Bu btc taklidinden yola çıkarak çok güzel para kazanabilirsiniz.Özellikle marjin kaldıraçtan (tabi risklidir dikkat edin) çok güzel rakamlar kazandılar kazandık :)Btc salmaya başladığında btcden değil matic coin in marjin short (satış) işlem açıp kaldıraç max 3 yeterli kardan sonra işlemi kapatabilirsiniz.

Örneğin kötü bir haber geldi btc için %100 düşecek eminsiniz hatta düşüyor btcden değil matic coinden satış işlemi açarak daha fazla kazanabilirsiniz.Aynı şekilde iyi haber geldi artıyor matic coinden alım long işlemi artarak daha fazla kazanabilirsiniz.

Diğer gelecek vadeden altcoinler için bu makalemize göz atabilirsiniz. > Gelecek Vadeden Altcoinler

Matic Coin Analiz

Matic Coin Analiz 8 Aralık

matic coin analizi 8aralik

matic coin analiz

Matic coin ile ilgili alttaki analizde ne dediysek maşallah geldi 2.70$ hedefimden vazgeçmiş değilim o 2.70$ gelecek.2,22 alt desteğimiz var düşerse buraya düşer diye tahmin ediyorum sepete eklemek için güzel bir yer.Yılsonu gelmeden 2.70 hedefimiz gelecek diye tahmin ediyorum.ytd.

Matic Coin Analiz 15 Ekim

matic coin gelecegi

matic coin analiz

Matic coin grafiğini incelediğimizde aşağıdaki grafikte ; tepe noktası 2.7$ kırılamayacak bir rakam değil , grafikte çizdiğim orta yatay bant çok önemli bu seviye bugün btcnin 60k denemesi ile kırıldı.Şuan 1.5$ geçildi.Hedef  önce 2dolar psikilojik sınır sonra 2.5 ve 2.7$

Matic Coin Yorum

Bazı uzmanlar, kripto paranın rakiplerinden daha iyi performans gösterebileceğini belirten Matic hakkında iyimser bir görüşe sahip olsa da, diğerleri temkinli yaklaşıyor.işte matic coin yorumları ;

  1. Tahminlerimize dayanarak, uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2021 için MATIC fiyat tahmini 1,5 dolar, 2025 için ise 7 doları geçebilir. 5 yıllık bir yatırımla gelirin +1518,96% civarında olması bekleniyor.
  2. MATIC için en büyük dönüm noktası zaferi, 1 doları geçmesi ve yatırım getirisi yüzdesinin hesaplanmasının yaklaşık %4730 olması, bu nedenle 5 yıllık HODL ile Poligon üzerine bahis yapmaya değer olacaktır. Artan kayıp riskiyle birlikte, MATIC’in oldukça iyi bir kısa vadeli yatırım olmasını öneriyoruz.(reddit kullanıcısı analist)
  3. MATIC’in bu yıl sonunda beklenen maksimum fiyatı 0,89 dolar civarında olacak. MATIC fiyatı, pandemi sonrası Haziran ayına kadar toparlanacak ve dünya genelinde aşı mevcudiyeti iyi bir zirveyi yansıtacak, 2022 yılı sonuna kadar minimum 0,99 $ fiyatlanacağı  kesin.(Trading Beasts’in MATIC teknik analizi )
  4. MATIC coin , son derece rekabetçi ve acımasız bir alana giriyor—zincir dışı ölçeklendirme. Saygın platformlardaki listeleme ve etkileyici jetonların beyni olduğu göz önüne alındığında, MATIC’te kesinlikle bir fiyat artışı beklenebilir.(good time platformu)
  5. Verilerimize göre, matic coin fiyatı son 1 yıldır yükseliş trendinde. Poligon yükselen bir eğilim gösteriyor, bu nedenle benzer pazar segmentlerinin verilen zaman diliminde çok popüler olduğuna inanıyoruz. Varlığın gelecek fiyatının bir yıl sonra 1,976671$ (%364,007) olacağı tahmin ediliyor.(gov kapital)
YORUMLAR YAZ