Lazio Coin Geleceği 2021-2022

Lazio Coin Geleceği 2021-2022

Lazio Token Nedir ?

Lazio coin lazio spor klübünün resmi tokenindir.Genellikle taraftar destekli olur spor klüplerinin tokenleri.Lazio coin 1 günde 100x yaptı .İnceleyelim beraber.

Lazio takımının şu anda İtalya’da 1,5 milyondan fazla destekçisi ve sosyal ağlarında 2,5 milyonu aşan dijital bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Binance ekosistemiyle ortaklaşa olarak, LAZIO Fan Tokene hem S.S. Lazio taraftar kitlesi hem de tüm Binance kullanıcı tabanı tarafından erişim sağlanacaktır. Bu yüzden LAZIO Fan Tokenin şimdiden büyük bir ilgiyle karşılaşacağını söylemek mümkündür.

Lazio Coin Analizi

Lazio coin için 4 saatlik bir grafik yok malesef .) saatlik grafiğini inceledim sizin için bende yok çünkü.11.7 destek noktamız bugün btc bazlı tüm coinler düşüş yaşadı .Saat 15:00de 4saatlik btc grafiğinde mum kapanışı eğer yatay destek altında kalırsa düşüş 18:00 gibi devam eder hedef 55k olur bu konumuza mutlaka bakın .Btc grafiğine bakmadan altcoin almayın sakın .> btc düşüşü 27 ekim

Düşüş kesildi veya toparlandı diye düşünürsek 13,98 ilk direnç noktamız bu kırılmalı sonrası 18,6 hedefi gelir muhtemelen.

Basit hacimsiz tokenler bunlar btc eğer 55k altı sarkarsa bu tokenlerdeki düşüşü hayal bile edemezsiniz 🙂 dikkatli olun .Ytd.

lazio coin gelecegi analiz

Lazio Coin Geleceği

Lazio token geleceği için  eğer profesyonel yönetilirse belirli bir fon ayırılırsa güzel işler yapar, ama kendi haline bırakılırsa balinaların bir dump bir pump yaptırdığı bir token olur.Hiç bir taraftar tokeni bu kadar pump yapmamıştı sebebi gelirsek binance tarafından kuruldu.Arkasında binance kitlesi bulunuyor reklam kısmını binance yaptı ve çok ses getirdi.Eğer binance marjin hesaptada listelerse yine bir sıçrama yapar takip edilmeli.

Lazio Coin Fiyat Tahmini

Lazio coin sert çıkıştan sonra değer kaybetmeye başladı aslında toparlanıyor , yavaş yavaş bir grafik oluşuyor arz talep dengeleri oluşuyor.Sene sonu için lazio coin fiyat tahminimiz 35-40$ bantı arasındadır.Bu tahmine btcnin yıl sonu ortalama fiyat tahminide etkili olmuştur.

Lazio Coin Yorum

Lazio coin için yapılabilecek en iyi yorum şuanki grafikle analizle çok fazla yüklü alım yapmamanız olur.Yeni bir token risk oranı yüksek olur.Sizi üzmeyecek rakamlarla yatırım yapın.Hatta başka bir tavsiye şuan alım için yeri güzel 12$ buradan alıp maliyeti çıkardıktan sonra karı bırakın gidebileceği yere kadar.Shiba coin örneğini verirsek 1ayda 10x yaptı.

Bir Başka Lazio Coin yorum tavsiyem tepeden sakın gaza gelip almayın.

Ben taraftar tokenlerini yatırım için mantıklı bulmuyorum 15 dakikada gs token 2x yaptı sonra %50 zarar yazdı.Maç skoruna göre değişti 🙂

Yatırım tavsiyesi değildir.

 

YORUMLAR YAZ