KSM Coin Geleceği 2022-2023-2025

KSM Coin Geleceği 2022-2023-2025

KSM Coin Geleceği

Bu yazımızda çok isabetli grafiğe sahip olan ksm coin geleceği hakkında bilgiler paylaşacağız.KSM Coin nedir ksm coin analizimiz ve ksm coin gelecek tahminlerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz.Ksm coin nedir ile başlayalım ;KSM, Polkadot içinde  bir ağ olan platformun yerel kripto para birimidir, yani yeni özellikleri Polkadot’ta yayınlanmadan önce test etmek için Polkadot blok zincirinin neredeyse aynı bir kopyası olarak hizmet eder.Buradan çıkaracağımız ders Polkadot haberleri gelişmeleri KSM Coini yakından ilgilendirir.>Resmi Sitesi

KSM Coin Toplam ARZ ne kadar

Kasım 2020 itibariyle, KSM Coinin dolaşımdaki 8.47 milyon jeton arzı ve toplam 10 milyon jeton arzı var. Diğer bazı blok zincirlerinden farklı olarak, bu maksimum arz sabit değildir.

KSM Coin Polkadot’tan daha mı iyi

KSM Coin daha vahşi ve hızlıdır; cesur deneyler ve erken aşamada devreye alma için harika. Polkadot daha tutucudur, istikrar ve güvenilirliğe öncelik verir.Özetlersek;Ksm daha risklidir ama kazancıda ona göre daha fazladır Dot coin ise daha tutarlı daha güvenli ama kazancı daha azdır.

KSM Coinin Sahibi Kim

KSM platformu, 2016 yılında Polkadot’un yaratıcıları Gavin Wood (Ethereum’un kurucularından), Peter Czaban ve Robert Habermeier tarafından kuruldu. Wood’un geçmişi, geliştiriciler tarafından Ethereum’da merkezi olmayan uygulamalar (dapps) yazmak için kullanılan dil olan Solidity’yi icat etmesiyle dikkat çekicidir.

KSM Coin Analizi

ksm coin gelecegi 2

KSM Coin Geleceği

Grafiğe baktığımızda 600$ görmüş bir altcoin görüyoruz.Btc bazlı market çöküşünde ise 61$ dip görmüş bir coin.10x demek bu çok büyük bir rakam.Destek olarak 61.40$ baz alıyorum alımları buraya yakın yapmaya çalışın 60$da mutlaka stop olmalı kırılırsa dibin dibi yok bu piyasada bkz.Luna perişan etti tüm milleti.Üst direnç olarak önce 88$ sonra ise 114$ takip edilebilir buralarda kar alınabilir.Sık kar almaya bakın bu piyasada .Az da olsa kar alın maliyet noktasına stop koyun.Zarar etmemek asıl mesele parayı korumak kar az az sağlam gidilmeli.

KSM Coin Geleceği 2022-2023-2025

Ksm coin geleceği için senelere göre fiyat tahminleri çıkardık size göre mantıklı olanları değerlendirin kimse kesin bilemez unutmayın.

Ksm Coin Geleceği 2022

Berbat bir seneye giriş yaptık 2022 yılı çok kötü başladı tüm market için 6.aya girdik yarısı bitti resmen ama tüm market yerlerde.2022 yılı için ksm en düşük 60$ en yüksek 114$ tahminimiz mevcuttur.

Ksm Coin Geleceği 2023

Ksm coin 2023 yılında artık boğa gelir diye ümit ediyoruz ve en yüksek olarak 204$ beklentimiz mevcut kötü senaryoda dip 60$ .

Ksm Coin Geleceği 2025

2025 yılında tepe noktası tekrar test edilir 626$ maksimum seviye en kötü ise 204$ beklentimiz mevcuttur.Piyasalar o kadar kötü ve oynak ki tahmin yapmak inanın çok zor.Bu tahminlere göre yatırım yapmayın kendi riskinizi planınızı hazırlayın.Stopsuz işlem açmayın lütfen.

Güzel atakları olan TRB Coin için Trb coin geleceği yazımıza mutlaka göz atın.

YORUMLAR YAZ