Goldman CEO’su “Kripto Para Evrimi” Hakkında Konuştu

Goldman CEO’su “Kripto Para Evrimi” Hakkında Konuştu

Goldman CEO’su “Kripto Para Evrimi” Hakkında Konuştu

Uluslararasında ünlü olan banka Goldman Sachs’ın CEO’su olan David SOLOMON, CNBC kanalına yaptığı röportajda crypto para hakkında çok önemli bilgiler verip önümüzdeki yıllar içerisinde büyük bir evrim yaşanabileceğini belirtip şu sözleri söyledi;

““crypto para sektörü gelişiyor. Önümüzdeki yıllarda da crypto para sektörünün nasıl gelişeceğine dair büyük bir evrimin yaşanacağını düşünüyorum.”

Düzenleyiciden gelen tüm engellere rağmen, müşterilerinin taleplerinin büyük olması nedeniyle kripto paralar için destek sağlamanın yollarını arayan dünyaca ünlü banka Goldman Sachs bir yol bulacağını umut ediyor ve Bankanın CEO’su olan David SOLOMON bankanın crypto paralar için “proaktif bir biçimde” düşündüğünü belirtti.

Goldman Sachs, Kripto Para Sektörüne Tekrar İlgi Gösteriyor

Goldman Sachs bankası, 2018 yılında kripto para ticareti yapmaktan vazgeçmiş, ancak sektöre ilginin arttığını görünce de tekrardan crypto para ticareti üzerinde çalışmaya başlamıştı. Goldman Sachs bankası, müşterilerine crypto para hizmeti vermenin yollarını arıyor.

Dünyaca ünlü Goldman Sachs bankası yöneticilerinden Mary Rich, müşterilerin crypto para birimlerini enflasyondan korunma aracı olarak gördüklerini belirtti. crypto para ticaretinin büyük bir yükselişte olup önümüzdeki yıllarda daha da büyüyeceğini bildiği için Goldman Sachs bankası müşteri taleplerini karşılamak ve daha da büyümek adına kripto para ticaretine girip hizmet vermeyi planlıyor fakat şimdilik mümkün gözükmese de ileride bunu başarması mümkün olabilir.

 

YORUMLAR YAZ