• BITCOIN/TL
  312957,670
  % -4,63
 • ETHEREUM/TL
  23167
  % -3,89
 • BINANCE COIN/TL
  3437.03
  % -3,60
 • BITCOIN CASH/TL
  5696.71,374
  % -4,48
 • LITECOIN/TL
  1525.46
  % -4,71
 • COSMOS/TL
  128.08
  % -6,10
 • CARDANO/TL
  14.48
  % -5,12
 • TETHER/TL
  8.69
  % 0,13

Kripto Para Borsası Halka Arz Edilecek!

Kripto Para Borsası Halka Arz Edilecek!

Yılın birinci çeyreğinde yalnızca 1,8 milyar dolar getiri sağlayan kripto para borsası Coinbase, Çarşamba günü Nasdaq Endeksinde halka arz edilecek. 50 ile 100 milyar dolar arasında değerle sunulacak olan şirket şimdilerde ETF’lerin gözdesi konumunda olmayı başardı.

Kripto Para Borsası Halka Arz Edilecek!

Kripto para borsası arasında ön plana çıkan Coinbase, Nasdaq Endeksinde Çarşamba günü halka arz edilecek. Dünya genelinde ünlü kripto para borsası arasında bulunan COİN sembolü üzerinden işlem gören Coinbase, borsa oynayan kişiler arasında heyecana neden oldu. Tarihin ilk kez kripto para endeks fonunu kurarak karşımıza çıkan Bitwise Asset Management şirketi tarafından yapılan açıklamada “İnsanların aklını başından alacak, geleneksel finansın büyümeyle baş etmekte zorlanacağını düşünüyoruz” sözlerinin kullanıldığını görüyoruz.

Şirket tarafından yapılan açıklama kripto para dünyasının verileriyle uyum sağlıyor. Coinbase, kripto paraların geri dönüşünden en çok faydalanan şirketler arasında yer alıyor. 56 milyon kullanıcıya sahip olan kripto para borsası yılın birinci çeyreğinde 1,8 milyar dolar getiri sağladığı belirlendi. Şirketin değeri şuanda 50 ile 100 milyar dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Kripto Paraya Yapılacak En Doğru Yatırım!

Kripto paralar diğer borsaların geçmişte yaşadığı sorunun aynısının yaşanmaması için bazı birimlerini halka arza çıkarmaktadır. Yüksek miktarda talebe karşılık verebilmek adına şuanda halka arza sunulan Coinbase en büyük saf kripto para şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Şuanda düşük meblağla halka arza sunulan bu birimin fiyatının kısa süre içerisinde yeniden yükseleceğini düşünüyoruz. Birimin fiyatı yükseldiğinde siz de gelirinize gelir katabileceksiniz. Eğer yatırım yapacak kadar paranız varsa vakit kaybetmeden hemen bu birimi satın alabilirsiniz. Halka arza sunulan bu yatırımdan cüzi bir miktarda bile pay elde ederek siz de paraya para demeyeceksiniz.