Kava Coin Geleceği 2022-2025

Kava Coin Geleceği 2022-2025

Kava Coin Nedir

Kava coin köklü altcoinlerden biri, şuan alım noktasına çok yaklaştı, ilgilenen yatırım düşünen arkadaşlar yazımızı mutlaka okuyun.Kava coin alım noktası grafiği, analizimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.Kava coin, BTC, XRP, BNB, ATOM ve diğerleri dahil olmak üzere büyük kripto varlıklarının kullanıcılarına teminatlı krediler ve sabit paralar sunan zincirler arası bir DeFi platformudur . Kullanıcılar, Kava‘nın stablecoin’i USDX karşılığında kripto varlıklarını teminat altına alabilirler.

Kava Coin Analizi

Kava Coin Analizi 13 Aralık

kava coin analizi 13aralik

Grafiğe baktığımızda altta 3$ desteği var şuanki fiyat 3.40$ desteğe yakın.Alım için güzel bir pozisyondayız değerlendirebilir.Buralardan alırsanız ilk hedef 5.60$ nerdeyse 2x kar demek.Burada kar alabilirsiniz sonra tepe noktası olan 9,20$ yolculuğu.Tepe noktasına kısa vadede ulaşacağını sanmıyorum.Ama almak için şuan güzel nokta kar bırakır.ytd.

Yavaş yavaş kıpırdanma olan nuls coine göz atın derim > nuls coin geleceği

Kava Coin Geleceği

Kava Coin Geleceği 2022

Kava coin 2022 yıl için fiyat tahminimiz 4$ min ile 8$ arasındadır.2022 yılının kriptolar ve kava coin için güzel olacağını öngörüyoruz.

Kava Coin Geleceği 2025

Kava coin için 2025 yılı fiyat tahminimiz 10$ min değerle 18$ maksimum değer arasında değerlendiriyoruz.Ünlü yatırım kurumlarınında benzer öngörüleri mevcuttur.

Kava Coin Alınır mı?

Kava coin desteğe yakın alırsanız ki şuan fırsat var alınır güzel karda bırakır.Köklü bir coin eski bir coin sepete eklenebilecek kalitede bir altcoindir.PİYASALARDAN silinecek delist olacak bir coin değil.

Kava Coin Yükselir mi?

Kava coin elbette yükselir siz iyi yerden alıp hedefleri kısa tutarsanız güzelde kazanırsınız.Şuanki grafikte btc bazlı bir sıkıntı olmazsa hedef 5.60$.ytd.

Yatırım tavsiyesi değildir..

YORUMLAR YAZ

  • burak4 ay önce
  • Bekle Bakalım Tarık bende nakit kalmadı olsa ekleme yapacağım güzel yerde

  • tarıksamet24 ay önce
  • kava kava kava beklemeye devam