• BITCOIN/TL
  287418,645
  % -2,79
 • ETHEREUM/TL
  16150.49
  % -5,91
 • BINANCE COIN/TL
  2513.93
  % -5,55
 • BITCOIN CASH/TL
  4078.7,468
  % -4,40
 • LITECOIN/TL
  1127.9
  % -3,42
 • COSMOS/TL
  82.44
  % -6,12
 • CARDANO/TL
  11.3
  % -4,27
 • TETHER/TL
  8.68
  % -0,29

Linear Nedir? Herkes Bu Altcoin Parayı Konuşmaya Başladı!

Linear Nedir? Herkes Bu Altcoin Parayı Konuşmaya Başladı!

Binance Listeledi, Herkes Bu Altcoin Parayı Konuşmaya Başladı! Linear Nedir?

Dünyanın en popüler borsası Binance, yeni bir liste olan Linear (LINA) açıkladı. Bu kripto para borsasının duyurulmasıyla birlikte topluluk altcoin hakkında konuşmaya başladı. Bu makaleyi yazarken LINA, Twitter’ın trend olan konu listesindeydi.

Binance, Innovation Domains (LINA) listesinde Linear’ı listeliyor. Bu, kullanıcıların LINA / BTC, LINA / BUSD ve LINA / USDT ticaret çiftlerinde işlem yapmasına olanak tanır. LINA, haberlerin yayınlanmasından bu yana son 24 saatte %120 artış gördü.

Linear

Nedir Peki Bu Lına?

Doğrusal, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturmanıza olanak tanıyan merkezi olmayan bir delta-birlik varlık protokolü bir sistemdir. Bu proje, Linear’ın sentetik varlık belirteci “Liquids” in oluşturulmasını destekler. Bu protokol, ek olarak etiketli likitleri yönetmek için kullanılan doğrusal yapı, doğrusal (LINA) ve diğer DApp’ler gibi çeşitli ürünlerden oluşur. Borsa, hızlı onay süreleri ve güçlü güvenlik ile çeşitli işlemler sağlamak için özel olarak oluşturuldu.

LINA, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş ve ana amacı protokolün topluluk yönetişimi için likidite (Buildr kullanarak) ve teminat sağlamak olan bir ERC-20 belirtecidir. Doğrusal DAO’yu tüm token sahipleri için erişilebilir hale getirerek ve çeşitli girişimler ve önerilere oy vererek, doğrusal ekosistemin gelişimini şekillendirebiliriz.

LINA’nın temel amacı, protokolün çapraz zincirleme yetenekleri sayesinde mükemmel ölçeklenebilirlik ve hız ile harika bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır. Linear Finance, geleneksel varlıklara yatırım yapmak isteyen ancak yalnızca blockchain teknolojisinin sağladığı özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar için basit bir çözüm sunar.