Hangi Altcoin Yükselişe Geçecek?

Hangi Altcoin Yükselişe Geçecek?

Yakınen takip edilen kripto para oranları analistler tarafından yeniden açıklandı. Başarılı kripto para analisti olan Cantering Clark Altcoinlerle alakalı yeni tahminlerini paylaşıyor. Analistin açıklamalarını incelediğimizde üç altcoin için artış göstereceğini belirtti. Lider Altcoin olarak da Ethereum da büyük bir ralli bekleneceğini duyurdu.

Popüler Altcoin SRM, Yukarı Doğru Hareket Geçiyır!

Cantering Clark’ın sosyal medya hesabı üzerinden yayımlanan tweete incelediğimizde kripto paranın yukarı doğru hareket etmeye hazırlandığı belirtildi. Merkezi olmayan borsa olarak bilinen SRM’yi yakınen izlediğini görüyoruz. Cantering Clark tarafından yapılan açıklamaları incelediğimizde birkaç altcoinin giderek artış göstereceği, yatırımcının da bu yönlü hareket etmesi gerektiği belirtildi.

ORK Artacak!

Başarılı analistin dikkat çeken bir diğer altcoin projesi de Binance Smart Chain üzerinde inşa edilmiş olan Oracle protokolü olarak bilinen Orakuru yani ORK’un da artış göstereceği duyuruldu. Görünüşe göre ORK, hızlı bir para için ön satış yapanların çıkışından sonra köşeyi döneceği belirtildi. Analist bu açıklamayı yaptıktan bir gün sonra ORK’un patladığını 3,16 dolardan, 5,20 dolara yükseldiğini gördük.

Cosmos’da Yükselişte!

Cantering Clark tarafından yapılan açıklamaya göre Cosmos’un da aşırı yükselişte olduğu belirlendi. Analist yaptığı açıklamada kripto paranın uzun bir konsolidasyondan sonra değerini iki katına çıkardığına dair bir grafik paylaştı. Cantering yaptığı açıklamada Cosmos’un da yükselişte olduğunu ve yükselişinin kısa sürede durmayacağını belirtti.

ETH Fiyatı Yükselecek!

Pek çok kişinin ilk tercihi olarak karşımıza çıkan Ethereum, analistin izleme listesinde bulunuyor.  Analiste göre ETH fiyatı da kısa süre içerisinde hareketlenecek. ETH fiyatları önce 3000 Dolara daha sonra da 3850 dolar seviyesine yükseleceğini belirtti. Analistin tahminleri genelde doğru çıktığı için yatırımcılar bu analisti yakınen takip ediyor.

YORUMLAR YAZ