Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen NFT Dünyasına Adım Attı

Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen NFT Dünyasına Adım Attı

Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen N.F.T Dünyasına Adım Attı

NFT’ler özgün ve çeşitlilik göstermekle birlikte doğru kullanımlarında oldukça yararlı olmaktadır. Gülben Ergen’in özellikle son dönemlerde markalaşmış bir sözü vardır. “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” cümlesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Sempatik görseller ile paylaşılan bu cümle aynı zamanda güçlü bir felsefe de içermektedir. Gülben Ergen, Twitter hesabından kısa bir açıklama yaparak bu sözü NFT‘ye dönüştüreceğini söylemiştir. Böylelikle sevenleri Gülben Ergen N.F.T dünyasına adım attı haberini almıştır.

NFT’ye Dönüşen Bir Cümle

N.F.T, dijitalde varlık kazananların satışının sağlandığı bir sistemdir. Gülben Ergen, bu sisteme meşhur cümlesi ile giriş yapmıştır. “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” cümlesini N.F.T’ye dönüştürme kararı almıştır. Sosyal medyada oldukça sık kullanılan bu cümle, dijital dünyada kullanımına devam etmek için dönüştürülmüştür. Ayrıca Gülben Ergen, sözün N.F.T’ye dönüştürülüp, açık artırmaya çıkarıldığının haberini de vermiştir. NFT serisinin ilk versiyonu açık arttırılmaya Rarible aracılığıyla sunulmuştur. Açık arttırılmanın haberini, Gülben Ergen, Twitter hesabından takipçilerine duyurmuştur.

Gelirler Çocuklar Gülsün Derneğine Bağışlanacak

Gülben Ergen tarafından bir magazin röportajı sırasında söylenen bu meşhur cümle, daima güçlü duruşun önemini yansıtmaktadır. Aynı zamanda sosyal medyada sempatik bir anlam kazanmıştır. Bu meşhur cümlenin verimli bir kazanım getirmesi için NFT yoluna başvurulmuştur. Gülben Ergen N.F.T dünyasına adım attı haberinden sonra, N.F.T’den elde edilen gelirlerin Çocuklar Gülsün Derneği’ne bağışlanmasına karar verildiği de gelen haberler arasındadır.

YORUMLAR YAZ