Goldman, Bitcoin Hamlesi Yaptı!

Goldman, Bitcoin Hamlesi Yaptı!

Goldman Sachs, Bitcoin ve diğer dijital paraların yatırımını ilk kez müşterilerine sunmak için çalışma yaptıklarını açıkladı.

Bir haber sitesinin haberine göre, Goldman; ikinci çeyrekte gelişen varlıklar kısmında yatırım hizmetleri sunarken, Bitcoin ve diğer dijital varlıkların da içinde olduğu kapsamlı varlığını müşterilerine sunmayı planlamaktadır.

Goldman, Bitcoin Hamlesi Yaptı!

Goldman Sachs, özel varlık yönetimi kısmında dijital varlıklar küresel müdürü olarak göreve getirdiği Mary Rich’in terdi etmensin haberini yapan sitede, Goldman ve Morgan gibi banka müşterilerinin kısa sürede yeni gelişmeye başlayan varlık sınıfına erişim olacağı anlamına gelmektedir.

Gün içerisinde 60 bin doları aşan BTC birkaç gündür dalgalı bir şekilde ilerliyor. Kripto para piyasasında bugün genel bir yükseliş hakim olduğunu görüyoruz. Hal böyle olunca yatırımcıların daha fazla para yatırarak daha çok gelir elde ettiğine şahit oluyoruz. 7 gün 24 saat işlem yapmanıza olanak sağlayan BTC yatırımı ile siz de BTC yükseldiği zaman yatırımınızı anında bozdurup kaybetmeden kazanabileceksiniz.

Bitcoin Düşer Mi?

Bugün, son zamanların en yüksek seviyesine ulaşan BTC’in son birkaç gündür dalgalı olarak ilerlediğini zaten görüyoruz. Hal böyle olunca BTC’in kısa süre içerisinde çakılması ekonomistler tarafından beklenmiyor. Elbette her para piyasasında olduğu gibi bu piyasada da bir yükseliş bir düşüş illaki olacak. Yatırım yapan kişilerin bu gibi durumları göz önüne alması gerekir. Yani şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki BTC kısa vadede yere çakılmayacak hatta değerine değer katacaktır. BTC’e yatırım yapmak için yüklü meblağda paranızın olması gerektiğini zaten biliyorsunuz. Düşük meblağlarda yatırım yapacaksanız eğer altcoine yatırım yapmanız daha doğru olacaktır. BTC’le orantılı bir şekilde yükselen altcoin de size cüzi miktarda da olsa size kazandıracaktır.

YORUMLAR YAZ