• BITCOIN/TL
  368798,203
  % -0,44
 • ETHEREUM/TL
  25572
  % -2,09
 • BINANCE COIN/TL
  3167.3
  % -0,82
 • BITCOIN CASH/TL
  4611.23,472
  % -2,08
 • LITECOIN/TL
  1366.03
  % -0,75
 • COSMOS/TL
  293.21
  % -1,48
 • CARDANO/TL
  18.67
  % 1,55
 • TETHER/TL
  8.66
  % -0,40

Gelecek Vadeden Altcoinler 2021-2022

Gelecek Vadeden Altcoinler 2021-2022

Merhaba Arkadaşlar,

Herkesin öğrenmek istediği aklındaki soru gelecek vadeden altcoinler neler ? Aslında bunun cevabı traderın kendisindedir yanlış yerden girip yanlış yerden çıkarsanız her altcoin felaket olur.

Gelecek Vadeden Altcoinler sorusunu orta ve uzun vade yatırımcılar için cevaplayacağım günlük al satçılar için değil .

sitemizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir 

Hazırsanız başlıyoruz ;

Gelecek Vadeden Altcoinler 2021 -2022

Ethereum (ETH)

Kripto bir oyunsa Ethereum bu işin kurucularından inşaatın temeli diyebiliriz o yıkılırsa çoğu altcoin yıkılır .
Ethereum = Güven

Eğer sağlam gitmek az risk almak istiyorsanız sizin için gelecek vadeden altcoin ethereum diyebiliriz.Günlük %20 30 artışlar beklemeyin ama sağlam ilerler.Bana göre şu anki fiyatı(3900$) gerçekten ucuz ethereum için 2022de 10.000$ hayal değil .Gerçekleşebilecek bir hedef.

Hazırladığım 2021 – 2022 ethereum grafiğinde detaylı görünmektedir.

ethereum gelecek vadeden altcoinler 23344

Cardano (ADA)

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.Cardano’nun kurucusu sektörün öncülerinden Charles Hoskinson’dır kendisi ethereumun da kurucularındandır.İnsanların cardanoya güveni birazda buradan geliyor ikinci bir ethereum olarak görüyorlar.Daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz > kaynak

Cardano(ADA) Teknik Analiz grafiği

2.48 şuan destek noktamız bu nokta alınabilecek girilebilecek yerimiz.Altı için stop koyarak işleme girilebilir.Hedef olarak 3.5$ ilk hedef kar alarak devam etmenizi tavsiye ederim.

cardano ada gelecek vadeden altcoinler

Solana (SOL)

Gelelim Solanaya , ben gelecek vadeden kripto paraların uzun uzun tarihçesini anlatmıyorum bu tarihçe bilgilerini her yerde bulabilirsiniz.Ben teknik analiz destek direnç noktaları, gelecek vadeden coinlerin alım satım noktaları gibi işinize yarayabilecek bilgileri nacizane tecrübelerimi aktarıyorum.Her zaman söylediğim gibi kendi riskinizi kendiniz alın insanların lafıyla işlem açmayın.

Duraksız soluksuz giden bir solana var karşımızda ,biraz düzeltme yaptıktan sonra girebilirsiniz ama mutlaka bir zarar payınız stop limitiniz olsun.
Bu kadar yükselen bir coinin düşüşü ani ve hızlı olur.

böylesine yükselen grafikte
alım noktanızı tahtayı inceleyerek kendiniz belirlemelisiniz.

Solana(SOL) Grafiği

solana gelecek vadeden kriptolar

Uniswap (UNI)

Uniswap merkeziyetsiz kripto borsası olarakta hizmet vermektedir.Yükseliş trendi gösteren bir coin büyük işlem hacimlerine sahiptir.

Uniswap(UNI) Teknik Analiz

Güzel bir grafiğe sahip, işlem için acele edilmemesi gerek ana destekten alım yapılabilir(ytd) ilk hedef 45,088$ bu noktadan kar alınabilir .

İşlemin yarısını kapatarak kalan işlemin stop noktasını maliyete ayarlayıp karlı sonuçlandırabilirsiniz.Yükselme devam ettikçe stop limiti artırırsınız.Bu benim işlemlerimde yaptığım stratejimdir.Ben bu şekilde işleme girip bu şekilde kapanış yapıyorum.

uniswap gelecek vadeden coinler

Dodo Coin

Benim çok tuttuğum gelecek vadettiğine inandığım coinlerdendir.Dodo bir DeFi protokolüdür ve merkezsiz kripto para borsasıdır aynı zamanda  blockchain tabanlı likidite sağlayıcıdır.Artısı olan bir coindir .Binancede listelendikten sonra ciddi pump yaptı, ama fiyatı hala makul .

DODO’yu birçok merkezsiz borsa ve likidite sağlama platformu arasında zirveye çıkartan temel faktör ise PMM algoritması olarak biliniyor.

Alım için 2.48 beklenmeli burayı kırdıktan sonra ilk hedef 5.69 $ sonraki 8.94$ ciddi 2x hatta 4x hedefi var.(ytd)

Dodo Coin Teknik Analiz

gelecek vadeden coinler dodo coin 2021

Avax Coin

Avax Coin Yapısal Farkı

Avalanche coin konsensus şeklinde bir yapıya sahiptir yani daha komplike ama daha sağlam. Slash, Snowflake, Snowball ve Avalanche olmak üzere dört farklı evre mevcuttur. Karar alınabilmesi için fikir birliği oluşması gerekmektedir. Bu sayede Avalanche’in %51 oranında daha korunaklı olduğu ifade edilmektedir.

Avax Coin Geleceği

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre Avalanche Ethereum ya da Bitcoin’e kıyasla daha fazla enerji verimliliğine sahiptir. Bu durum kripto paraya olan talebi daha da artırmaktadır.Kripto paraların uzun ömürlü gelecek vadetmesi için en önemli özelliklerinden biri enerji verimliliğidir.Bu konuda Elon Musk‘ın sayısız tweetine açıklamalarına rastlayabilirsiniz.

Avax Coin Teknik Analiz

Avax coin için grafiktede belirttiğim ana destek noktamız 39.250$ şuanda buranın üzerinde ath değeri 60.660$. Benim nacizane fikrim 40kyı beklemek btc bir dip daha yapabilir yaptığında avax coini 40kdan çantaya eklemek çok keyifli olur.Ortalardan yanı şuanki 50k seviyelerinden girmek risklidir .Avax coin için mevcut ath noktamız 60.660$ benim yıl sonu hedefim en az 90k$ . yatırım tavsiyesi değildir ..

avax coin teknik analiz

Ogn Coin

Ogn coin için bir çok gelişme var bu yıl sonuna kadar gelecek vadeden altcoinler arasındadır.Ath değerine yıl sonuna kadar rahat ulaşacağına inanıyorum.Ogn coin event takvim için konumuza bakabilirsiniz > ogn coin event

Ogn coin alıcıların ve satıcıların Blockchain üzerinde bağlantı kurmasına ve işlem yapmasına olanak tanıyor. Projenin hedefleri, aracılar tarafından alınan gereksiz işlem ücretlerini azaltmak ya da kaldırmak, açık ve sansüre dirençli işlemleri teşvik etmek ve erken ekosistem katılımcılarına zaman içinde büyüdükçe ticaret ağında pay vermektir.

Ogn Coin Teknik Analiz

Çok güzel bir grafiğe sahip 3.39$ ath değeri, şuan alım için güzel bir yerde 1.05$ daha önce geçen hafta bir sıçrayış yaptı ama btc düzeltmesinden dolayı bu seviyelere geldi tam yükselişin baş noktasında 3.39 hedef ogn için bence çok kolay .Değerlendirilmeli .Yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşüm.

ogn coin gelecegi grafik

YORUMLAR YAZ

 • Bitcoin Neden Düştü 7 Eylül | Kripto Para Haberleri2 hafta önce
 • […] altcoinler için çok indi güzel mal toplayabilirsiniz gelecek vadeden altcoinler konumuza göz atabilirsiniz.fiyatlar çok […]