Gelecek Vadeden Altcoinler 2022-2023-2024-2025

Gelecek Vadeden Altcoinler 2022-2023-2024-2025

Gelecek Vadeden Altcoinler

Herkesin öğrenmek istediği aklındaki soru, gelecek vadeden altcoinler hangileri ? Aslında bunun cevabı traderın kendisindedir yanlış yerden girip yanlış yerden çıkarsanız her altcoin felaket olur.

Gelecek Vadeden Altcoinler sorusunu orta ve uzun vade yatırımcılar için cevaplayacağız günlük al satçılar için değil .

sitemizde yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir 

Hazırsanız başlıyoruz ;

Gelecek Vadeden Altcoinler 2022 -2023-2024-2025

Gelecek Vadeden Altcoinler Ethereum (ETH)

Kripto bir oyunsa Ethereum bu işin kurucularından inşaatın temeli diyebiliriz o yıkılırsa çoğu altcoin yıkılır .
Ethereum = Güven

Eğer sağlam gitmek az risk almak istiyorsanız sizin için gelecek vadeden altcoin ethereum diyebiliriz.Günlük %20 30 artışlar beklemeyin ama sağlam ilerler.Bana göre şu anki fiyatı(3900$) gerçekten ucuz ethereum için 2025de 10.000$ hayal değil .Gerçekleşebilecek bir hedef.

 

ethereum gelecek vadeden altcoinler 23344

Gelecek Vadeden Altcoinler Cardano (ADA)

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.Cardano’nun kurucusu sektörün öncülerinden Charles Hoskinson’dır kendisi ethereumun da kurucularındandır.İnsanların cardanoya güveni birazda buradan geliyor ikinci bir ethereum olarak görüyorlar.Daha fazla bilgi için ziyaret edebilirsiniz > kaynak

Cardano(ADA) Teknik Analiz grafiği

2.48 şuan destek noktamız bu nokta alınabilecek girilebilecek yerimiz.Altı için stop koyarak işleme girilebilir.Hedef olarak 3.5$ ilk hedef kar alarak devam etmenizi tavsiye ederim.

cardano ada gelecek vadeden altcoinler

Gelecek Vadeden Altcoinler Solana (SOL)

Gelelim Solanaya , ben gelecek vadeden kripto paraların uzun uzun tarihçesini anlatmıyorum bu tarihçe bilgilerini her yerde bulabilirsiniz.Ben teknik analiz destek direnç noktaları, gelecek vadeden coinlerin alım satım noktaları gibi işinize yarayabilecek bilgileri nacizane tecrübelerimi aktarıyorum.Her zaman söylediğim gibi kendi riskinizi kendiniz alın insanların lafıyla işlem açmayın.

Duraksız soluksuz giden bir solana var karşımızda ,biraz düzeltme yaptıktan sonra girebilirsiniz ama mutlaka bir zarar payınız stop limitiniz olsun.
Bu kadar yükselen bir coinin düşüşü ani ve hızlı olur.(güncelleme : 130 dolara düştü bu yazıdan sonra şuanda 210$ civarında)

böylesine yükselen grafikte
alım noktanızı tahtayı inceleyerek kendiniz belirlemelisiniz.

Solana(SOL) Grafiği

solana gelecek vadeden kriptolar

Gelecek Vadeden Altcoinler Uniswap (UNI)

Uniswap merkeziyetsiz kripto borsası olarakta hizmet vermektedir.Yükseliş trendi gösteren bir coin büyük işlem hacimlerine sahiptir.

Uniswap(UNI) Teknik Analiz

Güzel bir grafiğe sahip, işlem için acele edilmemesi gerek ana destekten alım yapılabilir(ytd) ilk hedef 45,088$ bu noktadan kar alınabilir .

İşlemin yarısını kapatarak kalan işlemin stop noktasını maliyete ayarlayıp karlı sonuçlandırabilirsiniz.Yükselme devam ettikçe stop limiti artırırsınız.Bu benim işlemlerimde yaptığım stratejimdir.Ben bu şekilde işleme girip bu şekilde kapanış yapıyorum.

uniswap gelecek vadeden coinler

Gelecek Vadeden Altcoinler Avax Coin

Avax Coin Yapısal Farkı

Avalanche coin konsensus şeklinde bir yapıya sahiptir yani daha komplike ama daha sağlam. Slash, Snowflake, Snowball ve Avalanche olmak üzere dört farklı evre mevcuttur. Karar alınabilmesi için fikir birliği oluşması gerekmektedir. Bu sayede Avalanche’in %51 oranında daha korunaklı olduğu ifade edilmektedir.

Avax Coin Geleceği

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre Avalanche Ethereum ya da Bitcoin’e kıyasla daha fazla enerji verimliliğine sahiptir. Bu durum kripto paraya olan talebi daha da artırmaktadır.Kripto paraların uzun ömürlü gelecek vadetmesi için en önemli özelliklerinden biri enerji verimliliğidir.Bu konuda Elon Musk‘ın sayısız tweetine açıklamalarına rastlayabilirsiniz.

Avax Coin Teknik Analiz

Avax coin için grafiktede belirttiğim ana destek noktamız 39.250$ şuanda buranın üzerinde ath değeri 60.660$. Benim nacizane fikrim 40kyı beklemek btc bir dip daha yapabilir yaptığında avax coini 40kdan çantaya eklemek çok keyifli olur.Ortalardan yanı şuanki 50k seviyelerinden girmek risklidir .Avax coin için mevcut ath noktamız 60.660$ benim yıl sonu hedefim en az 90k$ . yatırım tavsiyesi değildir ..

avax coin teknik analiz

Gelecek Vadeden Altcoinler Ogn Coin

Ogn coin için bir çok gelişme var bu yıl sonuna kadar gelecek vadeden altcoinler arasındadır.Ath değerine yıl sonuna kadar rahat ulaşacağına inanıyorum.Ogn coin event takvim için konumuza bakabilirsiniz > ogn coin event

Ogn coin alıcıların ve satıcıların Blockchain üzerinde bağlantı kurmasına ve işlem yapmasına olanak tanıyor. Projenin hedefleri, aracılar tarafından alınan gereksiz işlem ücretlerini azaltmak ya da kaldırmak, açık ve sansüre dirençli işlemleri teşvik etmek ve erken ekosistem katılımcılarına zaman içinde büyüdükçe ticaret ağında pay vermektir.

Ogn Coin Teknik Analiz

Çok güzel bir grafiğe sahip 3.39$ ath değeri, şuan alım için güzel bir yerde 1.05$ daha önce geçen hafta bir sıçrayış yaptı ama btc düzeltmesinden dolayı bu seviyelere geldi tam yükselişin baş noktasında 3.39 hedef ogn için bence çok kolay .Değerlendirilmeli .Yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşüm.

ogn coin gelecegi grafik

Gelecek Vadeden Altcoinler TWT Coin

Gelecek vadeden coinlerin en sıkı tuttuklarımdan bir altcoin twt.Bunun en büyük 2 sebebi

  1. Fiyatı bana göre çok uygun gidecek çok yolu var
  2. Arkasında koskocaman trust wallet şirketi var.Şuan trust wallet ile dönen paranın haddi hesabı yok .Son dönemlerdeki nft çılgınlığı katladı zaten.

Twt Coin Nedir

Trust Wallet Token veya TWT, Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan basit bir BEP-20 yardımcı program token’ıdır. Trust Wallet, Ethereum, Binance ve TRON blok zincirlerindeki popüler token’lara ek olarak düzinelerce popüler yerel varlığı destekleyen bir mobil kripto para cüzdanıdır

Twt Coin Analizi

Grafikte görüldüğü gibi 0.88$ destek noktamız ilk hedefimiz 1,17$ en güncel kolay hedef bana göre.1.65$ tepe noktası yıl sonuna kadar aşılır diye umut ediyorum .ytd..

gelecek vadeden twt coin analizi 28 ekim

ayrıntılı twt coin geleceği için bu yazımıza mutlaka bakın twt coin geleceği

Gelecek Vadeden Altcoinler Mana Coin

Mana coin başka bir metaverse projesi.Sağlam bir altcoin gelecek vadeden metaverse coinlerden.Biz bu coinde 3.20$den sepete eklemiştik 2.5$da ekleme yaptık,şuan 3.60$ (5.90$ gördük :))altta vereceği konumuza mutlaka bakın.

Mana Coin Nedir

Mana coin sanal gerçeklik platformudur evet uzay çağı geldi resmen buna tanık olmak bambaşka bir g-mutluluk .Artık Sanal dünyada araziler alıp inşa yapılabilecek bu inşalar satılabilecek hatta kiralanabilecek .Şaka gibi ama gerçek yavaş yavaş oluyor ve mana coin bu platform destekçi coinlerden.

Mana coin yazımıza buradan ulaşabilirsiniz > Mana Coin Geleceği

YORUMLAR YAZ

  • pelinjely982 gün önce
  • avax ve SOLANA VAR hala tutuyorum 🙁

  • Bitcoin Neden Düştü 7 Eylül | Kripto Para Haberleri1 sene önce
  • […] altcoinler için çok indi güzel mal toplayabilirsiniz gelecek vadeden altcoinler konumuza göz atabilirsiniz.fiyatlar çok […]