Gate io Para Yatırma 2021-2022

Gate io Para Yatırma 2021-2022

Gate io Avantajları

Dünyanın en büyük borsalarından biri gate.io kullanması sandığınız kadar zor değil.Bu yazımızda sizlere gate io para yatırma hakkında ve gate io ile ilgili küçük avantajlar tiyolar paylaşacağız.Neden gate io derseniz ben açıkcası binanceda listelenmeyen coinler için gate.io kullanıyorum.Mesela raca coin gate.iodan aldım binanceda listelenmesini bekliyorum.Binanceda listelendiğinde en az %50 artış bekliyorum.Bu şekilde diğer borsalarda listelenmeyen gateio da listelenen coinlerden avantaj sağlayabilirsiniz.

Gate io Para Yatırma

Gate io para yatırma için

Gate io cüzdanınıza gidin ve yatıracağınız para cinsini bulun .
Açılan bu sayfada para yatırma adresini bulacağınız para yatırma işlemine erişmek için “Para Yatırma” düğmesine tıklayın .
Para yatırma kısmına “USDT” araması yapın.
USDT bastıktan sonra “TRC-20” seçiniz. Altta size bir cüzdan kodu verecektir. Cüzdan kodunu kopyalayın.
Daha sonra Binance borsasında veya kullandığınız diğer borsalarda “Para Çekim” kısmında tekrar “USDT” şeklinde aratın.
USDT çekim kısmında TRC-20’yi seçin. Ve adres kısmına az önce kopyaladığınız cüzdan kodunu yapıştırın.
Son olara göndereceğiniz miktarı girin ve paranızı gönderin.
Paranız en geç 30 dakika içerisinde veya daha erken olarak hesabınıza geçecektir.

Bu işlemin dez avantajı 6 dolar komisyon alıyorlar büyük rakamlarda sorun olmaz ama 20 dolar yatıracaksanız 6 dolar büyük rakam .Yokmu bunun başka yolu derseniz tabiki var 🙂

Gate io para yatırma masrafsız

Eğer üsteki metod hoşunuza gitmediyse o zaman binance veya başka borsalardan gate io ya kripto atın.En düşük Algo diye biliyorum en azından ben öyle yapıyorum.Binanceda algo coin alıyorum ve erc-20 ile gate.ioya gönderiyorum algoları çok cüzi bir miktar kom. oluyor yok gibi.Buradaki masraf algoyu düşükten bozmayın yani algo düşerse zarar edersiniz.

Yapılan bu iki işlemde dakikalar içerisinde hesabınıza geçer .Gate.io yu sorunsuz kullanmak için kimlik onayı mutlaka yapın.

YORUMLAR YAZ