Flow Coin Geleceği 2022-2023-2025

Flow Coin Geleceği 2022-2023-2025

Flow Coin

Flow coin dikkatimizi son dönemlerde çeken güven veren altcoinlerden.Bu yazıda flow coin geleceği hakkında kapsamlı bilgiler bulacaksınız.Flow coin nedir senelere göre flow coin tahminlerimiz ve analizlerimiz.Flow coin nedir ile başlayalım ;Flow dünyaca ünlü oyun platformlarından CryptoKitties blok zinciri oyununun şirketi olan Dapper Labs’ın bir ürünüdür.Flow coin ise bunun para birimidir.FLOW coin, birinci katman blok zinciri ve akıllı sözleşme platformu olan Flow’a güç sağlayan bir kripto para birimidir. FLOW, işlemler için ödeme yapmak, ağın geleceğine oy vermek ve ağın güvenliğini sağlamak için doğrulayıcılar tarafından stake yapmak için kullanılabilir.Resmi sitesi

Flow Coin Kurucuları Kimler

Flow coin, Dapper, CryptoKitties ve NBA Top Shot’ı kuran aynı ekip tarafından kuruldu.

Dieter Shirley , Flow’u ve CryptoKitties’in kurucu ortağını kurdu. Aynı zamanda şu anda Flow’un CTO’su.

Shirley, 1990’ların başında Kanada’daki Waterloo Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi okudu. Ardından Metrowerks, Vertigo 3D, Schemasoft, Apple ve Axiom Zen gibi bir dizi şirkette yazılım mühendisi olarak çalıştı.

Merkezi Vancouver, Kanada’dadır ve şirketin Mart 2018’de piyasaya sürülmesiyle Dapper Labs’ın CTO’su olmuştur.

Roham Gharegozlou , Dapper Labs’ın CEO’su, Flow’un CEO’su ve hem CryptoKitties hem de NBA Top Shot’ın kurucu ortağıdır.

Yine Vancouver’da bulunan Gharegozlou, aynı üniversitede biyolojik bilimler alanında yüksek lisans ve lisans derecesi almadan önce Stanford Üniversitesi’nde ekonomi alanında lisans derecesini tamamladı.

Flow Coin Geleceği

Flow coin için ilk önceliğim toplam arz ve dolaşımda olan arz birbirine çok yakın.Bunu ve diğer coinlerin arz miktarlarını bu siteden öğrenebilirsiniz> Coingecko

Arz ne kadar sınırlıysa 2x 10x yapma şansı o kadar fazla olur.

Bu sene her coin kötü başladı kötüde devam ediyor btc 17.klara kadar geriledi yeni yeni toparlanma sürecine giriyor.Flow coinin 8.6$ tepe noktası var şuan 2.80$ civarında.Son 2günde büyük ivmeyle buraya geldi.Şunu unutmayın piyasa batarsa flow coinde batar önemli olan coinin kendi içinde güven vermesi.İyi senaryo için btcnin kendini 50klara atması gerek.Buralara geldiğinde flow yeni bir tepe noktası deneyebilir 10$ gibi.

Stopsuz işlemlere girmeyin zararınızı önceden kestirip göze alın.Flow benim güvendiğim altcoinlerden benimde sepetimde mevcuttur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

YORUMLAR YAZ