Filecoin (FIL) 24 Saatte %40 Değer Kazanarak Litecoin’i (LTC) Geçti!

Filecoin (FIL) 24 Saatte %40 Değer Kazanarak Litecoin’i (LTC) Geçti!

Merkeziyetsiz depoloma ağlarından birisi olan Filecoin (FIL) tam gaz yükselmeye devam ediyor. Son 24 saat süre bandını göz önüne alırsak %40 bir ilerleme kaydederek yükselişe geçti. Ayrıca kripto para piyasası değerlemesi üzerinde ise ilk 10 sıraya yerleşti. Bu arada CoinMarketCap verileri göz önünde bulundurulursa File coin 9. sırada yer almaya devam ediyor.

 

filecoin ilk 10 kripto para birimi arasına girdi

Geçen haftalar baz alındığı zaman (FIL) coin yatırımcılarına çift haneli kazançlar sağlamayı başarmış ve adından bahsettirmeye devam etmişti. Son 24 saat içerisinde ise yeni bir ivme yakalayarak %40 oranında yükseliş sağladı ve kripto para birimleri tarafından ilk 10 sıra içerisine yerleşerek mercek altına alındı. Şuan da 220 dolar seviyesini yakalamış olan ve en yüksek seviyeye ulaşan (FIL) Coin, güncel olarak şuan da 217 dolar üzerinden işlem sağlıyor.

7 Günlük değerler göz önüne alındığında ise %152 büyüme kazanan popüler kripto birimi, son 30 günde gösterdiği yükseliş performansı ise %464 oranına dayanıyor.

Filecoin (FIL),  Litecoin’i (LTC) Geçti!

Yüksek performans sağlayarak ayrıca piyasa değerlemesi de göz önüne alındığında (FIL) Coin, Litecoin’i (LTC) geride bıraktığını görüyoruz. Güzel bir ivme yakalayan (FIL), bu bağlamda Litecoin’i geçerek 9. sıraya yerleşti, Litecoin (LTC) ise sıralama kaybederek 10. sıraya gerilemiş durumda. Litecoin tarafından geçmişe dayanarak 3 yıl gibi bir süre zarfı da düşünülür ise, bahsettikleri en seviyenin hala %45 gerisinde kalmış durumda. Litecoin ise şuan itibarıyla 196 dolar bandından işlem sağlıyor.

YORUMLAR YAZ