• BITCOIN/TL
  286877,523
  % -2,65
 • ETHEREUM/TL
  16153.78
  % -5,41
 • BINANCE COIN/TL
  2514.33
  % -4,90
 • BITCOIN CASH/TL
  4085.95,660
  % -3,82
 • LITECOIN/TL
  1126.07
  % -3,15
 • COSMOS/TL
  82.81
  % -4,17
 • CARDANO/TL
  11.26
  % -3,67
 • TETHER/TL
  8.68
  % -0,29

Ethereum Yükselişini Sürdürmeye Devam Ediyor

Ethereum Yükselişini Sürdürmeye Devam Ediyor

Ethereum yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Amerika doları her daim popüler olan borsa birimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Şuanda ETH fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2150 dolara kadar yükseldi. Ethereum dolar karşısında artmaya devam ediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan ETH fiyatı şuanda kazançlarını artırıyor. Giderek artış gösteren ETH fiyatının daha da yükselmesi beklenmektedir.

Ethereum Fiyatı Artıyor Mu?

Geçtiğimiz aylarda Ethereum fiyatı 2000 dolar seviyesindeyken şuanda giderek artış göstermektedir. Geçmiş zamanlara göre tüm zamanların en yüksek seviyesine gelen ETH fiyatları ABD dolarıyla yarışır seviyeye gelmiş durumda. Kısa süre önce cüzi bir miktarda düşüşe şahit olan ETH’nin bir daha düşmesini kesinlikle beklemiyoruz. Yapılan son açıklamaları incelediğimizde ETH fiyatlarının daha da artacağını gözlemliyoruz.

En popüler altcoin olarak bilinen ETH, son 24 saat içerisinde %5 oranda arttır. ETH, teknik formasyonlarına baktığımızda fiyatın yükseldiğini görüyoruz. Analistler tarafından yapılan incelemelerde önceki yıllara göre Nisan ayının altcoin sezonu olacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte yatırım yapanların yeni aracı olarak karşımıza çıkıyor. Bazı analistler ETH’nin düşeceğini düşünse de bizim öyle bir beklentimiz yok. Eğer olası aksi bir durum olursa elbette tüm piyasalar gibi ETH de düşüş gösterir. Düşüş göstermesi olumsuz bir durum olduğu için kimsenin hayrına olmaz.

Neden ETH’ye Yatırım Yapmalıyız?

Son zamanlarda yatırım alanında ön plana çıkan birimler arasında bulunan ETH, kazandırmaya devam ediyor. Her geçen gün artış göstermesi de yatırımcının bu birime yönelmesine neden oluyor. Hiçbir şeyin garantisi olmayacağı gibi borsanın hiç garantisi yoktur. Bundan ötürü yatırım yaparken hem kazanmayı hem kaybetmeyi düşünerekten yatırım yapmalısınız. ETH, şuanda hiçbir yatırımcısına kaybetmemekle beraber daha da kazandırmaktadır.