Ethereum ’un Piyasa Değeri 500 Milyar Doları Aştı

Ethereum ’un Piyasa Değeri 500 Milyar Doları Aştı

Ethereum ’un fiyatı Mayıs ayının ilk günlerinden bu yana yükselmeye devam ediyor. Ethereum’un fiyatı 2 gün önce ise ilk kez 4000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Böylelikle Ethereum için bir kilometre taşı geride kalarak piyasa değeri ise 500 milyar dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bu yükseliş ile beraber Bitcoin’in sahip olduğu piyasa değerinin de yarısına ulaştı.

Ethereum ’un Piyasa Değeri 500 Milyar Doları Aştı

Bitcoin’in ardından en yüksek piyasa değerine sahip olan ETH, yaşadığı en yüksek seviye ile beraber önemli bir kilometre taşını da geride bırakmış oldu. Mayıs ayının ilk günlerinden bu yana fiyatı sürekli yükselen ETH’un sahip olduğu piyasa değeri de böylelikle 500 milyar doları aşmış oldu.

Yatırımcılarını memnun eden kripto para ETH’un fiyatı ilk defa 10 Mayıs tarihinde 4000 Dolar seviyesine yükseldi. Son zamanlardaki yükselişiyle yatırımcıların tercihi olan ETH’un piyasa değeri de böylelikle 500 milyar dolara ulaştı ve Bitcoin’in piyasa değerini de yarılamış oldu.

ETH, geride bıraktığımız Mayıs ayının ilk yarısında % 53 oranında büyüme sağlayarak 4357 dolar seviyesine ulaştı. Gün içerisinde ufak düşüşler yaşansa da ETH fiyatı bu seviyelerde seyretmeye devam ediyor.

YORUMLAR YAZ