En Çok Kazandırması Beklenen Altcoinler

En Çok Kazandırması Beklenen Altcoinler

Bitcoin 60.000$ dolar seviyesini gördükten sonra yatay bir şekilde sarsılmadan ilerlemeye devam ediyor. Grafikler yükseliş trendi ardından düz bir şekilde devam ediyor. Bitcoin ile birlikte altcoinler de bu durumdan etkilendi. Yine altcoinler yükseliş trendine ayak uydursa da aradan sıyrılan chiliz gibi altcoinler destek noktalarını kırıp devam ettiler.

Mart ayı başlangıcında chiliz en çok kazandıran altcoin oldu. Mart ayının ikinci yarısında yine aynı performansı göstermesi beklenen altcoinde şu anda bitcoinin 60.000$ dolar seviyesini kırması ile birlikte durulma gerçekleşti. Kral kripto para ‘dan etkilenen altcoin’ ler yine etkilenmeyi sürdürüyor ve duraksama dönemine giriş yapıyor

Mart ve Nisan Ayında En Çok Kazandırması Beklenen Altcoinler

Peki mart ve nisan aylarında en çok kazandıracak altcoinler hangisi olacak? Chilizden sonra ada olması beklenen en çok kazandıracak kripto paralar olarak belirlenmiş durumda. En sağlam kripto paralardan biri olarak bilinmesi yanı sıra çok fazla destek alan Cordana (ada) bu konuda birinci sırada yer alıyor.

Youtube üzerinde 600.000+ abonesi bulunan kanalın analizine göre mart ve nisan ayında en çok kazandırması beklenenler listesinde 1. Sırada Ethereum yer alıyor. 2. En çok kazandıracak altcoin olarak ise Cordana (ada) olması bekleniyor ve son olarak Litecoin (LTC) 3. Sırada yer alıyor.

Yapmış oldukları analistlerin yanı sıra bu konuda daha önceki deneyimleri ile birlikte sağlam tüyolar verdiklerini belirtmekte fayda var. Aynı şekilde analizleri ve grafik incelemeleri ile de ön planda analistler ile birlikte bu yorumları ortaya çıkarmaktalar.

Listenin devamında ise çok güven duymadıkları ama kazandıracağını belirttikleri coinler sırası ile şunlar: Chainlink (LINK), Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) yer alıyor.

YORUMLAR YAZ