Piyasadaki En Az Değerli Kripto Para Birimi Hangisi?

Piyasadaki En Az Değerli Kripto Para Birimi Hangisi?

Real Vision’ın Twitter hesabı aracılığıyla yapılan bir ankette, ezici çoğunluk VeChain kripto para birimi (VET) piyasadaki en az değerli kripto para birimi olarak oyladı. VET altcoini, Hedera Hashgraph (HBAR) ve Ravencoin (RVN), 140.000 kullanıcı tarafından verilen oyların % 65,8 oranını kazandı.

En Az Değerli Kripto Para Birimi

“VeChain Justin” adlı bir analist uzmanı, bulguları kripto para birimlerinin yükseliş durumuna ekledi. VeChain topluluğu, blok zinciri VeChainThor’daki işlem ücretlerini değiştirmek veya sürdürmek için oylama sürecinde olmaktadır.

Analistler, bu oylamanın sonuçlarının ücret kesintilerine karşı koyacağına, blok zincirinde iş yapan şirketler için maliyet optimizasyonuna ve nihayetinde 2021 yılı boyunca Mesleki Eğitim ve Öğretimin benimsenmesini artması durumuna inanıyor. VeChain Justin’in bu konudaki yorumu:

“VeChain’de bir miting olduğunu düşünüyorum. Bu günlerde çok ilerleme oldu. Tüm yollar yaygın olarak benimsendi. Bu artışı 2021 yılında da yaşayacağız.% 100 Hiç şüphe yoktur.”

VeChain Vakfı oylama sürecini güncelledi. Bu birkaç gün sürecektir. Bugüne kadar 800’den fazla düğüm VeVote platformuna oy verdi. 525 oy ve % 73.39 ile çoğunluk, fiyatı mevcut fiyatın % 1’ine veya 1e13wei’ye düşürmeyi desteklemyi hedefliyor.

VET şu anda haftalık grafikte % 3,9 artışla 0,09 $ ‘dan işlem görüyor. Mesleki eğitim ve öğretim fiyatları geçen hafta % 15 arttı. Bu, aylık grafikte % 112 ile etkileyiciydi. Kripto para birimleri yıl içinde % 2,800’ün üzerinde büyüdü.

VET’in fiyatlandırma davranışına bakan VeChain Justin, günlük grafiğin bir yükseliş bayrağı oluşumu yarattığını söyledi.

VET grafiğini Cardano’nun tokeni ADA ile karşılaştıran tüccarlar, bunun “göz ardı edilemeyecek kadar benzer” olduğunu söyledi. Bir yıl önce, ADA’nın fiyatı 0,10 $ ‘ın altında işlem görüyordu, ancak daha sonra % 3,804 artışla 1,21 $’ a yükseliş hareketi yaşadı.

YORUMLAR YAZ