Elon Musk Tweet Attı, Doge Tekrardan Uçuşa Geçti!

Elon Musk Tweet Attı, Doge Tekrardan Uçuşa Geçti!

Elon Musk, son zamanlar da kripto para ile ilgili tweetleri ile gündem konusu olmaya devam ediyordu. Kimileri tarafından ise ciddi ciddi Dogecoin’in bir manipüle kripto para birimi olarak görülüyor.

Dogecoin hakkında sürekli tweetler atarak  kripto para birimini yükselişe geçiren Musk, 1 Nisan günü yani bugün tekrardan bir tweet attı. Sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu tweet’te “SpaceX, gerçek aya gerçek bir Dogecoin koyacak” şeklinde bir açıklamalarda bulundu. Bu paylaşımın ardından ise Dogecoin biriminin yüzde 27 artış gerçekleştirtiği görülüyor.

Elon Musk, 1 Nisan şakası yapıyor olabilir:

Bugün 1 Nisan, bu yüzden Musk tarafından yapılan paylaşım, takipçileri tarafından da 1 Nisan şakası yapıyor yorumlarına neden oldu. Yalnız bu yorumlar göz önüne alındığında bile kripto para biriminin düşüşüne engel olmaya yetmedi tam aksine dogecoin’in daha fazla yükselmesine neden oldu. Kripto para yorumcuları tarafından da Tweetler atılmaya devam ediyor kimileri Dogecoin’in düşüş direncini kırdığını ve önemli olan asıl noktanın kapanışı nasıl yapacağı yönünde merak edilenler arasında.

Kimilerine göre yapılan analizlerde ise Dogecoin’in 0.07343 direncinin çok önemli olduğunu ve bu direnç seviyesini kırarsa 0.07769 ve 0.08301 direnç seviyelerine ulaşabileceğini belirtiyorlar.

dogecoin düşüş direncini kırdı

Şuan görülenler üzerine Dogecoin ABCD ve direnç seviyesini kırmış olarak görünüyor, ayrıca Twitter gündemin de  #dogecoin etiketi 1. sıraya yerleşmiş durumda, ilgili konuyu yakından takip ediyoruz gelecek olan önemli bilgiler olursa konuyu güncellemeye devam edeceğiz.

Benzer Yazılar  Altcoin Nedir? Altcoin Nasıl Alınır?
YORUMLAR YAZ