Decentraland (Mana) Sanal Yılbaşı Kutlaması

Decentraland (Mana) Sanal Yılbaşı Kutlaması

Decentraland (Mana) Sanal Yılbaşı Kutlaması

New York’taki Times Square binasının sahibi Jamestown , Büyük Elma’daki bu ünlü yeri Decentraland’ın ( MANA ) sanal dünyasında Yılbaşı balosu için yeniden yaratmak üzere Digital Currency Group (DCG) ile ortaklık kurdu .

One Times Square’de Sanal Yılbaşı Partisi

New York City’deki Times Meydanı’nın kalbinde yer alan 26 katlı bir bina olan One Times Square, her yıl düzenlediği yılbaşı balosu geleneğiyle tanınır.

Bu yıl, Decentraland’da bir yatırımcı olan DCG ile olan ortaklığın izniyle, kutlamanın ” MetaFest 2022 ” adlı sanal bir versiyonu da olacak ve bu, takas edilemez token (NFT) sanat galerileri, müzik ve eğlence içerir. eylemler, çatı katındaki VIP salonları ve sürükleyici oyunlar.

Jamestown, sanal One Times Meydanı’ndaki sanal reklam panolarının aynı zamanda gerçek dünyadaki Times Meydanı’nın canlı yayınlarını ve sanal Zoom partilerini yayınlayacağını söyledi .

Metaverse Gayrimenkulda Rekor Satış

Jamestown Başkanı Michael Phillips basın açıklamasında “Metaverse, gayrimenkulün ve yapılı çevrenin evriminin önemli bir parçası” dedi. “Fiziksel gayrimenkul büyük ölçüde coğrafi yakınlığı olan insanlarla sınırlıyken, metavern dünyanın dört bir yanındaki insanlara sürükleyici sanal deneyimler aracılığıyla yerlere anlamlı erişim sağlayabilir.”
Bildirildiği gibi, Decentraland ve The Sandbox gibi popüler metaverse oyunlarında sanal gayrimenkul için değer ve talep yükseliyor. Yalnızca Kasım ayının son haftasında, yatırımcılar NFT arazi satışlarına 100 milyon ABD dolar yatırdı.

Omicrondan Fiziki Yılbaşı Partisine Büyük Darbe

Omicron salgını nedeniyle, gerçek dünyadaki Times Meydanı’ndaki kutlama küçüldü ve katılımcıları her zamanki 58.000 kişi yerine maske takmak zorunda kalacak olan 15.000 aşılı kişi ile sınırladı.

Benzer Yazılar  H&M Metaverse'de İlk Mağazasını Açtı

Decentraland (Mana) Sanal Yılbaşı Kutlaması

Öte yandan kullanıcılar, Decentraland’a katılarak ve (-106, -119 ) koordinatlarında sanal One Times Square’i bularak Times Square’deki sanal partiye katılabilirler . Kutlama 23:00 EST’de (04:00 UTC) başlayacak ve 2022’nin ilk saatlerine kadar devam edecek.

Bu yıl, Meta ve Microsoft gibi teknoloji devleri , lüks markalar ve yatırım firmalarının tümü bu yeni gelişen sektöre daha da derinden itti ile metaverse artan bir popülarite yaşıyor .

Mana coin geleceği hakkında daha fazla bilgi için > yazımızı okuyabilirsiniz https://kriptoparafinans.com/mana-coin-gelecegi-2021-2022/

YORUMLAR YAZ