Ckb Coin Geleceği 2021-2022

Ckb Coin Geleceği 2021-2022

Ckb Coin Geleceği

Ckb coin takip ettiğimiz altcoinlerden.Ckb coin almak yatırım yapmak istiyorsanız hangi noktadan alınmasını gerektiğini tp noktasını merak ediyorsanız bu yazımızı incelemenizi öneriyorum.Ckb coin geleceği için güzel bir rehber .

Ckb Coin Nedir ?

CKB coin token ekonomisinde token CKB, zaman içinde depolama kullanma hakkını temsil etmek üzere tasarlanan bir birimdir. Protokol, depolama büyümesini para politikasıyla kısıtlar ve kullanıcılardan hedeflenen bir enflasyon programı aracılığıyla kira toplar.

Ckb Coin Analiz

ckb coin gelecegi analizCkb coin grafiğine baktığımızda ckb coin 0.0187$ ckb coin için direnç noktası burayı bir kere kırdı şimdi ikinci kez test etti bu sefer yükselişe başlıyor genelde 2 veya 3. denemede kırıp geçer btcnin bu kadar pozitif olması bizi daha da umutlandırdı.Bugün 64kyı geçti btc.Ckb coin için ilk hedef 0.0295$ .Yatırım tavsiyesi değildir.

Ckb Coin Geleceği Analiz 6 Kasım (Güncelleme)

ckb coin gelecegi
Arkadaşlar üstte analizde söylediğimiz ne varsa geldi çok şükür değerlendiren olduysa ne mutlu .Bugün tekrar Ckb coin grafiğine baktığımızda üstteki analizden daha kapsamlı bir analiz hazırladık bugün tekrar pump yaptı.Ckb coin için 2 bölge var alt ve orta bizim hedefimiz orta bölgenin üzerinde tutunması.Bizi şuan için bekleyen destek 0.23$ ara bölgenin en tepesi inerse eğer buradan tepki alıp tekrar roket yapabilir , indi kırıldı o zaman ise alt bölgenin en üstü 0.19$ desteği bizi bekliyor. Burayı kırması bence çok zor. Hava çok pozitif.Benim tahminim 0.23$ seviyeleri tekrar yükseliş.Buralardan alım yapacaksanız 0.22dolara stop koyulmalı kırılırsa alt bölgeden tekrar alınır.

Sorularınız olursa yoruma mutlaka yazın cevaplarız..

Ckb Coin Geleceği

Analistler, CKB Coin geleceği için kamu sektörü için oluşturulmuş açık kaynaklı blok zincire dayandığını belirttiler. Ek olarak evrensel uygulamaları kullanmak adına iyi bir altyapı sunan CKB Coin projesinin gelecekte önemli bir konumda olabileceğini düşünüyorlar.

Uzmanlar, CKB Coin projesinin en önemli yanının Nervos ağı olduğuna dikkat çektiler. Nervos’un evrensel uygulamalar yaratmaya yönelik çözümleri sunduğunu ifade eden analistler, gelecekte projenin oldukça popüler olabileceğini tahmin ediyorlar. Projenin elde etmesi beklenen bu başarının ise CKB Coin fiyat artışını da sağlayabileceği vurgulanıyor.

CKB Coin Fiyat Tahmini

PricePrediction’un CKB Coin için fiyat tahminleri şu şekilde

  • Analist topluluk CKB Coin’in 2021 sene sonunda 0.016 dolar seviyesinden işlem görebileceğini iddia etti.
  • Analistler,2022 senesinde CKB Coin’in 0.026 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini savundular.
  • 2023 yılına geldiğimizde CKB Coin fiyatının 0.039 dolar olabileceğini açıklayan analistler, 2024 yılı için fiyat tahminlerini 0.055 dolar olarak verdiler.
  • Analist topluluk CKB Coin’in 0.10 dolarlık fiyat değerini 2026 senesinde tabloya yansıtabileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler, 2029 yılına giriş yaptığımızda CKB Coin fiyatının 0.40 dolar olabileceğini ifade ettiler.
YORUMLAR YAZ