BUSD ve BNB Tokenlerini

BUSD ve BNB Tokenlerini

BUSD ve BNB Tokenlerini Stake Ederek Farming ile KLAY Elde Edin

Binance tarafından Binance Launchpool’daki 21.proje olan Klaytn (KLAY) duyuruldu. KLAY; ölçeklenebilirlik ve performans için Kakao tarafından oluşturulan açık kaynaklı blok zinciridir.

Kullanıcılar, 25 Haziran günü TSİ ile saat 03.00’ten başlayarak 14 gün boyunca farming yaparak KLAY kazanmak için BUSD ve BNB’lerini ayrı havuzlarda stake edebilir.

KLAY Launchpool Hakkında Bilgiler

Klaytn (KLAY) adındaki tokenin toplam arzı 10.602.731.555 KLAY olup, dolaşımdaki arz ise bunun %25’i kadardır. Launchpool’a ayrılan arz ise 1.327.433 KLAY şeklindedir. Staking şartlarında ise üst limit söz konusu olmayıp, ayrıca KYC de gerekmez.

Farming dönemi 25/06/2021 günü TSİ ile saat 03.00’da başlayacak ve 09/07/2021 günü saat 02.59’a kadar devam edecek.

Günlük toplam ödül 94.816.64 KLAY iken bunun 75.853.31 KLAY olan kısmı BNB havuz ödülü, geriye kalan 18.963.33 KLAY olan kısmı ise BUSD havuz ödülü şeklinde verilecektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler, genel hatları ile şu şekildedir:

  • Ödüllerin hesaplanması sürecinde, kullanıcıların bakiyeleri ve toplam havuz bakiyesi saatlik olarak alınacaktır. Ödüller de yine saatlik olarak güncellenecektir.
  • Havuzların yıllık getiri oranları ve toplam havuz bakiyesi gerçek zamanlı olarak güncellenecektir.
  • Kullanıcılar saatlik olarak hesaplanan ödüllerini biriktirebilir ve bunları istedikleri anda direkt olarak spot hesaplarına transfer edebilir.
  • Kullanıcılar istedikleri anda fonlarını anlık olarak stake’ten çıkarabilir ve diğer havuzlara da aynı şekilde anlık olarak katılabilirler.
  • Aynı anda tokenler yalnızca bir havuzda stake edilebilir.
  • Farming döneminin sonunda alınmayan ödüller ve stake edilen tokenler otomatik olarak spot hesaba aktarılır.
Benzer Yazılar  Güney Kore Borsayı Unuttu, Kripto Paraya Döndü

Burada bahsedilen hususlara dikkate ederek siz de KLAY elde etme sürecine dahil olabilir ve önemli miktarda KLAY token elde edebilirsiniz.

 

YORUMLAR YAZ