BTCST Coin Geleceği 2022-2023-2025

BTCST Coin Geleceği 2022-2023-2025

BTCST Coin Geleceği

BTCST Coin bugün pump yapan coin hakkında geniş ve önemli bilgi vereceğiz.Çok dikkat etmeniz gereken bir coin.Mutlaka ama mutlaka yazımızı okuyun eğer BTCST coine yatırım yapacaksanız çünkü terste kalma ihtimaliniz çok yüksek.
Btcst coin nedir bununla başlayalım.;BTCST, gerçek Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılmış bir tokendir; BTCST’yi stake ederek,  stake edilen madencilik gücüne karşılık gelen günlük Bitcoin katkıları alabilirler. Bu nedenle BTCST, kullanıcıların merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin içinden Bitcoin madenciliği yapmasına olanak tanır.

Btcst madenciliği yapabilir miyim?

Her BTCST, 0.1 TH/s Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılmıştır. BTCST’leri stake ederek yani tutarak, token sahipleri Bitcoin ödülleri ve daha fazlasını almaya hak kazanırlar. Bir çeşit vadeli hesap faize bırakmak gibi.BTCST, piyasa katılımcılarının her boyutta ve herhangi bir zamanda madencilik riskine kolayca girip çıkabilmeleri için hashrate varlıklarına döviz düzeyinde likidite getiriyor.

BTCST Coin Teknik Analiz

BTCST Coin 8 Ocak 2022 Analizi

btcst coin analizi

BTCST Coin Geleceği

Grafiğe baktığımızda insan yemin ederim korkuyor, mümkün mertebe bulaşılacak coin değil .Hele şuanda hiç böyle bir pumptan sonra tepeden sakın girmeyin.Dikkat ettiyseniz destek direnç almadım bile btcst coin binansda listelendiğinden beri düşüş hareketine devam ediyor 1000$dan beri düşüyor dibin dibi yok derler ya o bu işte.Hep bir manipüle edilerek fırlıyor bugünkü gibi sonra yavaş yavaş düşmeye devam ediyor.Bu zıplamayı yakalayan para kazanır ama zor bence terste kalmak çok kolay bu coinde.Eski tepelere bir daha asla gelememiş .Sıkıntılı bence takdir sizin.yatırım tavsiyesi değildir.

BTCST Coin Geleceği

BTCST Coin Geleceği 2022

Bu sene ilk haftası pumpla başladı ama seneyi 10 dolar seviyelerinde tamamlar diye düşünüyorum.Bu düşüş hareketini kırmadığı sürece yön aşağı hedef 10 dolar.

BTCST Coin Geleceği 2023

2023 yılında değişen bir şey olacak mı tamamıyla kumar bence  eğer düşüş trendi kırılırsa 32$ hedefi mevcut 2022 ve 2023 yılında ama 4s ve günlükte düşeni kırması lazım.

BTCST Coin Alınır mı?

İlk kez bir coin için alınmaz diyorum 🙂 ama tabi siz daha geniş araştırın sizi etkilemek istemem.Ben hayatta çantama eklemem markette binlerce coin varken.

YORUMLAR YAZ