BitMEX’den 2022de BMEX Airdrop

BitMEX’den 2022de BMEX Airdrop

BitMEX’den 2022de BMEX Airdrop

Büyük kripto borsası BitMEXten BMEX Airdrop etkinliği. 2022’de iki aşamada token BMEX’i piyasaya süreceğini söyledi.

İlk aşama, bir airdrop, diyen şirket , şu andan itibaren Mart ayının sonuna kadar işlem yapan kullanıcıların işlem hacimlerine göre BMEX’e airdrop uygulanacağını da sözlerine ekledi.

BMEX Airdrop Şubatta Dağıtılacak

Borsa, jetonların 1 Şubat’ta ücretsiz airdrop dağıtılmaya başlayacağını bildirdi.

Müşterinizi tanıyın (KYC) gerekliliklerini yerine getiren tüm yeni hesap sahiplerinin 5 BMEX ve 10 USDT almaya hak kazanmasıyla, yeni kullanıcıları dahil etmek için şimdiden bir teşvik sistemi kurdular .

Bu arada, 2. çeyreğin başlarında BitMEX Spot’un piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelen ikinci aşama, BMEX’in BitMEX’te alınıp satılabilir hale geldiğini görecek ve bunun, BMEX tokeninin USD veya BTC cinsinden değerinin piyasa tarafından belirleneceğini de sözlerine eklediler.

Bmex Toplam Arz Sayısı Ne Olacak

“BMEX, 5 yıla kadar bir süre boyunca kazanılan maksimum 450 milyon token arzına sahip olacak. BMEX’in büyük çoğunluğu kullanıcıları ödüllendirmek ve BitMEX ekosistemini büyütmek için harcanacak. BitMEX çalışanları için %20’lik bir tahsis ayrılmıştır ve Belirteç ve ekosisteme uzun vadeli bağlılığımız için %25 daha,” şirket SSS bölümünde açıkladı .

Ardından, işlem ücreti indirimleri, EARN’de artırılmış verim, BitMEX Academy avantajları ve yağma ayrıcalıkları gibi belirteç araçları da yayınlanmaya başlayacak.
Ona göre, “en çok hak ettiğini düşündüklerimiz” ve aktif BitMEX kullanıcılarını ödüllendirmek için ilk özel yatırımcı turuna sahip olma olağan uygulamasını atlıyorlar.

Binance, FTX ve diğer birçok kripto borsası, genellikle alım satım ücretlerini ödemek ve platformların sadık kullanıcılarını ödüllendirmek için kullanılan kendi borsa jetonlarını zaten yayınladı.

BMEX Airdrop tan sonra artar mı ?

Geçmişe baktığımızda Binance’in BNB belirteci ve FTX’in FTT belirteci, piyasaya sürüldüklerinden bu yana fiyatlarında büyük artışlar gördü, BNB ticareti %1300 ve FTT ticareti yalnızca bu yıl %625 arttı.

Arthur Hayes, ABD’deki düzenleyiciler tarafından şirkete yapılan baskının ardından Ekim 2020’de BitMEX’in CEO’luğundan istifa etti. Aynı yılın Aralık ayında şirket , Börse Stuttgart GmbH ve Euwax AG’nin eski CEO’su Alexander Höptner’i Hayes’in halefi olarak işe aldığını söyledi

BitMEX’teki günlük işlem hacimleri, Haziran 2019’da 16.49 milyar USD’lik bir zirveye ulaştıktan sonra bu yıl istikrarlı bir düşüş kaydetti. Nomics’ten alınan verilere göre, 20 Aralık itibariyle borsa 24 saatlik 1.32 milyar USD işlem hacmi gördü.

YORUMLAR YAZ