• BITCOIN/TL
  288710,428
  % -2,33
 • ETHEREUM/TL
  16266.1
  % -4,85
 • BINANCE COIN/TL
  2541.72
  % -4,01
 • BITCOIN CASH/TL
  4118.88,325
  % -2,77
 • LITECOIN/TL
  1143.09
  % -1,61
 • COSMOS/TL
  84.59
  % -2,78
 • CARDANO/TL
  11.48
  % -1,87
 • TETHER/TL
  8.68
  % -0,29

” Bitcoin Satışı Yapanlar Arasında En İyisi Ben Olabilirim “

” Bitcoin Satışı Yapanlar Arasında En İyisi Ben Olabilirim “

Efsanevi borsacı Jim Cramer, ipoteğini ödemek adına Bitcoin varlıklarının yarısını nakite çevirmek zorunda kaldı. Bildiğiniz üzere efsanevi borsacı daha önce altın yatırımcılarına seslenerek altınlarınızın yarısını satın demişti. Şimdilerde ise Jim Cramer; yatırımcılara portföylerinin %10’unu altın olarak tutmak yerine %5 oranında altın, %5 oranında da Bitcoin şeklinde tutmanın mantıklı olduğunu belirtti. Bugün de Jim Cramer’in bir açıklamasına baktığımızda lider konumda olan kripto para için Sahte Para dediğini görüyoruz.

” Bitcoin Satışı Yapanlar Arasında En İyisi Ben Olabilirim “

Bir kanalın süper star sunuculuğu görevinde bulunan Jim Cramer, Perşembe günleri yayımlanan Squawk on the Street adlı yayında bazı önemli itiraflarda bulundu. Efsanevi borsacı ipoteklerini ödemek için BTC varlıklarının yarısını sattığını duyurdu. Ayrıca Cramer’in yaptığı açıklamada:

“BTC satışı yapan kişiler arasında en iyisi ben olabilirim. Yalnızca bir ipotek ödemek çok güzeldi. Gerçek parayı ödeyen sahte para gibi bir şeydi.” Dedi.

Jim Cracer’in diğer açıklamalarını incelediğimizde BTC’e ilk kez 12.000 dolar civarında işlem yaparak girdiğini iddia ediyor. Bildiğiniz üzere kripto para birimi 14 Nisan tarihinde 62 bin dolar seviyesine geri dönmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64,895 dolara yükseldi. Son birkaç aydır BTC’e verdiği destek çok yankı uyandırsa da şuanda dijital para birimleri arasında en üst sırada olan BTC‘e sahte para demesi herkesi şaşkına çevirdi. Daha önce yaptığı açıklamada sürekli yatırımcılara altın almasını tavsiye eden Cracer, kısa süre önce de altın varlıklarının yarısını satmasını tavsiye etti. Yatırım yapan kişilerin yarı yarıya yatırım yapmasının daha doğru olacağını belirterek yarısına altın yarısına BTC almasının daha doğru olduğunu belirtmişti. Şimdilerde ise kendi BTC’lerini satan Cracer, BTC’e sahte para dedi.