ASR Coin Geleceği

ASR Coin Geleceği

Asr Coin Geleceği

Fan tokenlerden AS Roma takımının kripto para birimidir.Asr coin geleceği analizi ve tahminlerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz.Asr coin nedir ile başlayalım;AS Roma Taraftar Tokeni (ASR), AS Roma Futbol Kulübü (“AS Roma”) taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program simgesidir. Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur.>Resmi sitesi

Ben fan tokenlerini pek sevmem takımın sportif başarısı ile çok kolay manipüle olur.Ekonomi bilgisinden ziyade sportif bilgi gerektirir.Roma bu sene şampiyon olursa bu token pump yapar küme düşerse dump yapar.Olay biraz bundan ibaret.

Asr Coin Analizi

Asr coin geleceği

Asr coin geleceği

Asr coin grafiğine baktığımızda 4.55$ desteği ile oynayan bir coin görüyoruz 9$ direnci kırılmış ve düzeltmesini yapmış bir alt nokta olan 4.55$a kadar çekilmiş .Şimdi güç toplayıp 4.55$ üstü devam edecek yada 4.55$ın altına sarkacak.Ya 4.55$ ile 9$ arasında salınım yapacak yada 2,50$ ile 4.55$ arasında.Yön belirlendiğinde işleme girilebilir.Bence acele edilmemeli.

Asr Coin Nereden Alınabilir

Asr coini dünyanın en büyük kripto para borsası olan binance sitesinden alabilirsiniz.Eğer binance üyeliğiniz yok ise Binance Üyelik klavuzu linkinden nasıl üye olacağınızı öğrenebilir %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Asr Coin Geleceği 2022-2023-2025

Asr coin gelecek tahminlerimizi çıkarttık senelere göre , altta görebilirsiniz.Tüm coinler tokenler bitcoinin hareketine bağlı hareket eder düşerse düşer çıkarsa çıkar.Bu fan tokenler sportif başarıya görede şekil alır.Bunu asla unutmayın eğer roma tokene yatırım yapacaksanız takımın ligteki performansınıda takip etmelisiniz.

Asr Coin Geleceği 2022

2022 yılına 4.22$ ile başladı şuan 5$ seviyesinde , markette başka bir örnek yok.Tüm market 2022 yılına giriş seviyesinin altında şuan.Bu coinin sportif başarıdan etkilendiğinin göstergesidir.Asr coin 2022 yılı için en yüksek 9$ en düşük ise1,1$ beklentimiz mevcuttur.

Asr Coin Geleceği 2023

Asr roma token 2023 yılında en düşük 1$ ile en yüksek takımın durumuna göre 11,5$ görülebilir. 2025 yılındada aynı durum geçerlidir.

Bu token için en büyük etken futbol takımının önce başarısı sonra ekonomik durumu bunlar takip edilmeli.

Yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR YAZ