ANC Coin Geleceği

ANC Coin Geleceği

ANC Coin Geleceği

Anc coin geleceği yazımıza başlamadan önce bu coin binanceda sayfasına geldiğinde binance tarafından bu coinde anlık çok yüksek hareketler olabiliyor uyarısı veriyor.İlk cümleden bende uyarayım binance gibi.Anlık pump dump yaptırabiliyorlar .Zaten çok konuşulmasındaki sebep bu birileri çok kazanıyor diğerleri sağlam batıyor.Anc coin nedir ile başlayalım;Anchor Token (ANC), Anchor Protocol’ün yönetim belirtecidir. ANC belirteçleri, ANC’yi stake eden kullanıcılar tarafından oylanabilecek yeni yönetişim anketleri oluşturmak için yatırılabilir. ANC, Anchor’ın getirisinin bir kısmını yakalayacak ve değerinin Anchor’ın yönetim altındaki varlıkları (AUM) ile doğrusal olarak ölçeklenmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.Açıkcası çokta mühim bir  coin değil kaptırmayın kendinizi riski çok.Manipüle ediliyor sürekli.Resmi sitesi

ANC Coin Toplam Arz Miktarı

Dolaşımda Kaç  ANC Coin var ;ANC, protokolün oy haklarını almak ve Anchor’ın geleceğini etkilemek için stake edilebilen yerel yönetim belirtecidir. Toplam arzı 1 milyar, mevcut dolaşım arzı 222 milyon.

ANC Coin Geleceği 2022-2023-2025

ANC Coin bir çok küçük yatırımcı tarafından state ediliyor yani vadeli tutup faiz alıyorlar bu sayede piyasadaki dolaşan arz düşük görünüyor ama faiz süresi bittiğinde arz birden artabiliyor.Sert geri çekilmelerin sebebi bu.Anc coin geleceği hakkında şu olur bu olur demek biraz hayal diyen varsa çok ciddiye almayın.Tahminlerimiz aşağıda analiz yorumumuzu mutlaka okuyun trade yapacaksanız alım satım destek direnç bölgelerini bilin.

ANC Coin Geleceği 2022

2022 başlarında binance da listelendiğinde 1$dan 6$a çıktı sonra 0.0017lere kadar düştü aralığa bakarmısınız.Bitti resmen 6$dan alan tüm sermayesini bitirdi resmen bekleki tekrar gelsin.2022 yılında boğa döneminde en yüksek tahminim 1.6$dır.en düşük ise net rakam veremiyorum delist bile olabilir.

ANC Coin Geleceği 2023-2025

Tepe noktası olan 6 $ en yüksek tahminimiz retest alabilir en düşük ise yine aynı tahmin tahtadan silinebilir bile.Stopsuz işlemlerden kaçının.2025 yılı içinde aynı tahminler geçerlidir.Analizimize mutlaka bakın .

ANC Coin Analiz

anc coin gelecegi analiz

anc coin geleceği

ANC Coin grafiğine baktığımızda gördüğümüz en net şey birilerini fena üzmüşler.Peki ne olur nerden alınır derseniz benim tek bir alım aralığım var.0,55$ geçilir 0,70$dan sepete eklenir hedef 1 0.98$ hedef 2 1.40$ stop ise 0.49$.

Twitterda bazı fenomenlere sağlam para verilmiş veya ellerinde sağlam anc coin var sürekli uçacak kaçacak hikayeleri dönüyor.Sakın bunları dikkate alıp dalmayın.Markette çok sağlam coinler var anc coine gelene kadar.

Mesela APE Coin var bu adamlar ape nftleri topluluğu bu adamların amacı almak ve tutmak yani satmamak

konumuza göz atabilirsiniz APE Coin Geleceği

yatırım tavsiyesi değildir.

YORUMLAR YAZ