Bitcoin Düşüşünü Tahmin Eden Analistten Yeni Bitcoin Tahmini

Bitcoin Düşüşünü Tahmin Eden Analistten Yeni Bitcoin Tahmini

2018’de Bitcoin’de % 84’lük bir düşüşü doğru bir şekilde tahmin etmesiyle bilinen kripto analist Peter Brandt, BTC’nin fiyatının bu yükseliş döngüsünde 200.000 dolara ulaştığını söyledi. Ulaşılabileceğini tahmin etti.

Grafik modellerini yorumlaması ve neler olup bittiğini tam olarak bilmesi ile tanınan Brandt, BTC’nin uzun vadeli boğa piyasasının güçlü kaldığını ve teknik analizinin kripto para birimi fiyatlarının yükseldiğini gösterdiğini söyledi. Ancak Bay Brandt, Bitcoin‘in orta vadeli değişikliklere dayanabileceğini vurguladı.

Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek

Bir röportajda yetenekli analist Brandt, BTC fiyatlarının uzun vadeli eğilimlere bağlı olarak bu yılın üçüncü veya dördüncü çeyreğinde 180.000 ila 200.000 $ ‘a ulaşmasının beklendiğini açıkladı.

Büyük resme bakıyorum. Son 10-11 yılda, BTC bu büyük mitingleri teşvik etti ve son birkaç yılda büyük revizyonlardan geçti.

Yatırım konusunda uzman kişiler çok endişeli çünkü sosyal medyadaki son trendler insanları umutsuzluğa sürükleyebilir.

Usta analist Brandt, yalnızca 2018 ayı piyasasının BTC tarafından doğru adlandırılmasıyla bilinmemektedir, çünkü analistler geçmişte kripto para birimi fiyatlarının başka revize edilmiş tahminlerini yapmışlardır. Nisan 2019’da analistler, “önümüzdeki iki yıl” kripto para birimi için 50.000 dolarlık bir fiyat hedefi belirledi. Bitcoin fiyatları bu yılın başlarında 50.000 doları aştı, 61.000 doları aştı ve ardından değişikliklere yanıt olarak 55.000 doları yeniden test etti.

YORUMLAR YAZ