Altcoin Boğası Harekete mi Geçiyor? BitTorrent, Yüzde 33 Arttı!

Altcoin Boğası Harekete mi Geçiyor? BitTorrent, Yüzde 33 Arttı!

Altcoin boğası sezonu başlıyor olabilir mi? BitTorrent bir gün içerisin de yüzde 33 değer kazanarak zirveye oynadı gelişmeler neler?

Döneminin en yüksek seviyelerine oynayan ve yukarı yönlü büyük bir yükseliş gösteren BitTorrent, hız kesmeden değerlenmeye devam ediyor. Yukarı yönlü yükselişini sürdürmeye devam eden BitTorrent, 0,0076 dolar işlem hacmine ulaşarak zirve yaptı, son 24 saat içerisinde ise yüzde 33’lük değer kazandı.

Son dönemde oldukça hareketli seyir eden altcoinler, kripto para piyasası’nda gözleri üzerine çekmeye devam ediyor. Altcoin piyasası’nda hareketli günler geçiriyoruz ve çok fazla altcoin yükselmeye devam ederken, analistler tarafından ise bu yükselişin devam edeceği söyleniyor. Dosya paylaşım platformu olan BitTorrent’in resmi tokeni olan BTT (BitTorrent) zirveye oynayan bir diğer altcoinler’den oldu.

BitTorrent’in (BTT) yükselişi yeni olan bir şey değil, geçen haftalardan beri sürekli olarak yükselişe devam ediyor, en büyük yükselişini ise son 24 saat’te yaparak yüzde 33 artış sağladı. Günlük piyasa seviyesine 0,0057 dolar ile devam ediyordu, ardından yükseliş temposu gerçekleştirerek 0,0076 dolar bandına kadar çıkış sağladı. Bu arada BTT‘in piyasa değerlemesi bu yükselişin hemen ardından 5 milyar dolar bandını aşmış oldu.

Altcoin Boğası Başlıyor mu?

Son dönem de kripto para piyasası’nda ki gözleri üzerine çeken altcoinler yükselişe geçerken çoğu uzman tarafından altcoin boğası harekete geçmeye başladı yorumlarında bulundu. Hepsini bir kenara bırakalım tam bir ay geriye gidelim, BitTorrent (BTT) 3 Mart günü 0,0012 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Bir aylık bir değişim sürecini takip ettiğimiz zaman tam olarak yüzde 528 değer kazanması göz ardı edilecek bir şey değil, 0,0076 seviyelerini görerek tarihi zirvesini yaptı. Yıllık grafiklerini incelediğimiz zaman ise karşımıza çıkan sonuç tam olarak bir yıl içerisin de yüzde 3.329’luk değer kazanıp yükseldiğini görüyoruz.

Altcoin Boğası harekete mi geçiyor:

Bir diğer adından bahsettiren kripto para birimi olan Holochain’de (HOT) bu yükselişten nasibini alan altcoinlerden. Geçen 24 saat baz alındığında ise yüzde 40 artış sağladı, 0,0184 dolardan işleme başlayan HOT, 0,0261 dolar bandına kadar çıkış gerçekleştirdi. Holochain tarafından aylık değişim sürecini göz önüne alırsak bir ay içerisinde yüzde 846’lık değer artışıyla yukarıya yönlü ilerlemeye devam ettiğini görebiliyoruz.

YORUMLAR YAZ