Alpha Coin Geleceği

Alpha Coin Geleceği

Alpha Coin Geleceği

Yatırım yapmak isteyen arkadaşlar için Alpha coin geleceği hakkında bilgiler teknik analiz , ath noktası destek dirençleri tanıtımı kısacası alpha coin nedir nereye kadar gider .

Gelecek vadeden tüm altcoinleri görmek için bu konumuza mutlaka bakın > gelecek vadeden altcoinler

Alpha Coin Nedir

Alpha Finance Lab (ALPHA), platformun yerel fayda token’ıdır. Token sahipleri, herhangi bir varsayılan krediyi karşılamak için ALPHA token’larını stake ederek ağ ücretlerinden bir pay kazanabilirler. Token’ın diğer kullanım durumları arasında likidite madenciliği ve yönetim oylama yer alır.

Ethereum alt yapısı il oluşturulan Alpha coin, 2020 yılında Binance Launchped ile birlikte ilk defa halka arzını gerçekleştirdi. Alpha coin projesini hayata geçiren kuruluş olan Alpha Finance Lab, kullanıcılar için riskleri en aza indirirken getirileri en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışacak bir DeFi ürünleri ekosistemidir.

Alpha Coin Teknik Analiz

Grafiğe baktığımda alpha coin için en iyi alım rakamı 0.30$ çok değil bir kaç gün önce bu rakamı gördük bu rakam tekrar etmezse alınabilecek 2. önemli seviye 1.136$ şuan 1.17 doalr seviyelerinde.2.94 ath noktamız ilk ciddi hedef nerdeyse 3x .Güzel bir hedef kısa sürede bu noktaya gelebilir(ytd)

alpha coin gelecegi

 

YORUMLAR YAZ